Yeditepe Üniversitesi 3 Akademik Personel Alacak!

0
555

Yeditepe Üniversitesi 3 Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi alımı yapacağını duyurmuştur.

Yeditepe Üniversitesi 3 Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi olarak akademik personel alımı yapacağını Resmi Gazete üzerinden duyurmuştur.

Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 25 ve 23. maddelerine ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri hükümlerine göre tam zamanlı statüde Öğretim Üyeleri alınacaktır.

Başvuru için Gerekli Belgeler:

Doçent kadrosuna başvuracak adaylar,  *2547 sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartlar ile başvurduğu bölüm/anabilim dalını belirttikleri müracaat dilekçelerini, *Fotoğraflı özgeçmişlerini, *Nüfus cüzdanının noter onaylı suretini, *Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter onaylı suretlerini, *Merkezi yabancı dil sınav sonuç belgelerini, *Erkek adayların askerlik durum belgelerini, *Bilimsel yayınlarını, *Kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, *Yönettiği doktora çalışmalarını ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan ve belgeleyen 4 (Dört) takım dosyayı (1 Adet Hard-Copy 3 adet CD/USB olacak şekilde) Rektörlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar, *2547 sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartlar ile başvurduğu bölüm/anabilim dalını belirttikleri müracaat dilekçelerini, *Fotoğraflı özgeçmişlerini, *Nüfus cüzdanının noter onaylı suretini, *Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgelerinin noter onaylı suretlerini, *Merkezi yabancı dil sınav sonuç belgelerini, *Erkek adayların askerlik durum belgelerini, *Not ortalamalarını gösterir transcriptlerini, *Bilimsel çalışma ve varsa yayınlarını içeren 4 (Dört) takım dosyayı (1 Adet Hard-Copy 3 adet CD/USB olacak şekilde) ilgili Dekanlığa süresi içinde teslim edeceklerdir. *Genetik ve Biyomühendislik Bölümüne, başvuracak adayların; Nanobiyoteknoloji alanında bilimsel araştırmalar yapmış olması şartı aranmaktadır.

Not: Son başvuru tarihi, ilanın yayınlandığı gün dahil olmak üzere 15 günlük sürenin bitimidir. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. (Yurtdışından alınan tüm diplomaların ilgili makamlarca denkliğinin alınmış olması gerekmektedir.)

Yeditepe Üniversitesi alım yapılacak kadroyu aşağıda belirtmiştir:

Tıp Fakültesi: Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı bölümleri

Mühendislik Fakültesi: Genetik ve Biyomühendislik Bölümü – Nanobiyoteknoloji Alanı bölümü

Resmi gazete ilanı için tıklayınız.

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

11 − four =