Ufuk Üniversitesi 9 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

0
1087

Ufuk Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını duyurdu.

Ufuk Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 9 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 02 Ekim 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Ufuk Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 3 Profesör, 3 Doçent ve 3 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
” Ufuk Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde öngörülen koşulları sağlamış olmak şartı ile (Aylık ve diğer hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olmak üzere devamlı statüde) öğretim üyesi alınacaktır. “
İlanda yer alan Ufuk Üniversitesi’ne alım yapılacak akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
  • Tıp Fakültesi: Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Nükleer Tıp  Ana Bilim Dallarına

İstenen Belgeler:

  1. Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracakların Fakülte/Bölüm/ Anabilim Dalını belirtir bir dilekçe ekinde,
  2. Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  3. 2 adet fotoğraf,
  4. Öz geçmişlerini,
  5. Öğrenim durumlarını gösterir belgeleri,
  6. Bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan (Profesör için 6 takım, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi için 4 takım) dosyalarını vermeleri gerekmektedir.

Başvuru Şartları ve Tarihleri:

  • Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Müdürlüğüne (Ufuk Üniversitesi Personel Müdürlüğü İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No: 129 PK: 06836 Gölbaşı/ANKARA adresine) şahsen teslim edilecektir.
  • İlanımıza http://www.ufuk.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

fifteen + twenty =