Ufuk Üniversitesi 3 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

0
1123

Ufuk Üniversitesi 27 Ocak 2021 tarihinde aşağıda iletilen ilanla alakalı İptal İlanı yayımladı.


Ufuk Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını duyurdu.

Ufuk Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 3 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 26 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Ufuk Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 2 Profesör,1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
“Ufuk Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde öngörülen koşulları sağlamış olmak şartı ile (Aylık ve diğer hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olmak üzere devamlı statüde) öğretim üyesi alınacaktır.  “
İlanda yer alan Ufuk Üniversitesi’ne alım yapılacak akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
  • Tıp Fakültesi: Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Göğüs Hastalıkları
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi: Yönetim Bilişim Sistemler

İstenen Belgeler:

  1. Profesör, Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracakların Fakülte/Bölüm/Anabilim Dalını belirtir bir dilekçe ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi,
  2. 2 adet fotoğraf,
  3. Öz geçmişlerini,
  4. Öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan (Profesör için 6 takım, Dr.Öğr. Üyesi için 4 takım) dosyalarını vermeleri gerekmektedir.

Başvuru Şartları ve Tarihleri:

  • Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Müdürlüğüne (Ufuk Üniversitesi Personel Müdürlüğü İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:129 PK: 06836 Gölbaşı/ANKARA adresine) şahsen teslim edilecektir.
  • İlanımıza http://www.ufuk.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

thirteen − four =