TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi (TUG) Personel Alım İlanı

0
1172

TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi (TUG) personel alımı yapacaktır.

TÜBİTAK TUG 28 Mayıs 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladığı ilan ile 1 personel alımı yapılacağını duyurdu.

TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi Müdürlüğü’ne Uzman Araştırmacı pozisyonunda, Antalya ilinde görev yapacak alanında Yüksek Lisans mezunu olmak ve alanında en az 5 (beş) yıl mesleki tecrübeye sahip olma niteliklerini taşıyan 1 kadrolu personel alımı yapılacaktır.
TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından: TÜBİTAK ULUSAL GÖZLEMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ (TUG) BÜNYESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE KADROLU PERSONEL ALINACAKTIR” TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden her bir alım yapılacak pozisyon için ayrı ayrı ilan bulabilirsiniz. İlan detayları içerisinde başvuru için gerekli olan genel şartlar, özel şartlar, istihdam sayısı, istihdam yapılacak il, istenilen belgeler ve başvuru süreçleri ile iletişim belgeleri bulunmaktadır.
TÜBİTAK  Ulusal Gözlemevi İlanına Başvuru Tarihleri
İlan Başlama Tarihi : 28.05.2020 İlan Bitiş Tarihi : 18.06.2020
  •  Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır.
  • İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.
    İletişim Bilgileri
    TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi Müdürlüğü Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi 07058 ANTALYA E-Posta : [email protected] Telefon : 0 242 227 84 01 (1007)
Resmi Gazete İlanı
Detaylar için TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi sayfasını  inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

5 + twenty =