TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Personel Alım İlanı

0
1170

TÜBİTAK bünyesine personel alımı yapacaktır.

TÜBİTAK, 9 Ekim 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladığı ilan ile çeşitli alanlara 34 personel alımı yapılacağını yayımladı.

TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü bünyesine 32 Ar-Ge Personeli ve 2 Uzman/ Uzman Yardımcısı alımı yapılacağını duyurdu.
TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından: TÜBİTAK TÜRKİYE SANAYİ SEVK VE İDARE ENSTİTÜSÜ (TÜSSİDE) BÜNYESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR
TÜBİTAK TÜSSİDE için alım yapılacak pozisyonlar ve detayları şu şekildedir;
  • Ar-Ge Personeli pozisyonunda lisans bölümleri: Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İktisat, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri veya Finansal Ekonometri mezunu olan ve Kocaeli ilinde istihdam edecek 25,
  • Ar-Ge Personeli pozisyonunda lisans bölümleri: Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri veya İşletme mezunu olan ve Kocaeli ilinde istihdam edecek 2 personel alımı yapılacaktır.
  • Ar-Ge Personeli pozisyonunda lisans bölümleri: Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya İşletme mezunu olan ve Kocaeli ilinde istihdam edecek 2 personel alımı yapılacaktır.
  • Ar-Ge Personeli pozisyonunda lisans bölümü Sosyoloji mezunu olan ve Kocaeli ilinde istihdam edecek 1 personel alımı yapılacaktır.
  • Ar-Ge Personeli pozisyonunda lisans bölümleri: Uluslararası Lojistik, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik, Lojistik Yönetimi veya Ulaştırma Mühendisliği mezunu olan ve Kocaeli ilinde istihdam edecek 2 personel alımı yapılacaktır.
  • Uzman Yardımcısı / Uzman pozisyonunda lisans bölümleri: Çalışma Ekonomisi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi, İşletme, İktisat, Ekonomi, Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan ve alanında doktora mezunları için en az bir (1) yıl, alanında yüksek lisans mezunları için iki (2) yıl, alanında lisans mezunları için üç (3) yıl İnsan Kaynakları alanında mesleki tecrübe sahibi olmak niteliklerine sahip, Kocaeli ilinde istihdam edecek 2 personel alımı yapılacaktır.
Son Başvuru Tarihi: 30 Ekim 2020’dir.
  1. Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır.
  2. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.
TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Adres : Barış Mah. Koşuyolu Cad. No:48 PK: 41, 41470 Gebze / Kocaeli E-Posta : tusside.insankaynakları@tubitak.gov.tr Telefon : (262) 641 50 10
Resmi Gazete İlanı

TÜBİTAK ile alakalı tüm haberlere ulaşmak için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

19 − seventeen =