TÜBİTAK BİLGEM/İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü Personel Alım İlanı

0
1221

TÜBİTAK BİLGEM’e bağlı İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü (İLTAREN) personel alımı yapacaktır.

TÜBİTAK BİLGEM/İLTAREN 27 Mayıs 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladığı ilan ile  60 Personel alımı yapılacağını yayımladı.

TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde bulunan İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü (İLTAREN) 59 Araştırmacı  ve 1 Teknisyen alımı yapacak.
TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından: TÜBİTAK BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ (BİLGEM) İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ (İLTAREN) BÜNYESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR.”
TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden her bir alım yapılacak pozisyon için ayrı ayrı ilan bulabilirsiniz. İlan detayları içerisinde başvuru için gerekli olan genel şartlar, özel şartlar, istihdam sayısı, istihdam yapılacak il, istenilen belgeler ve başvuru süreçleri ile iletişim belgeleri bulunmaktadır.
TÜBİTAK BİLGEM İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü İlanına Başvuru Tarihleri
İlan Başlama Tarihi : 27.05.2020 İlan Bitiş Tarihi : 17.06.2020
  • Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır.
  • İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.
    İletişim Bilgileri
    TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi Adres : Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No: 1 PK: 74, 41470 Gebze/KOCAELİ E-Posta : [email protected] Telefon : (262) 675 10 00-3542-3517-3820-2434
Resmi Gazete İlanı
Detaylar için TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi sayfasını  inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

4 + 4 =