TÜBİTAK BİLGEM 1 Personel Alımı Yapıyor!

0
777

TÜBİTAK, Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi’ne (BİLGEM) personel alımı yapacak!

TÜBİTAK, 7 Aralık 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladığı ilan ile Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi’ne (BİLGEM) işyeri hekimi alımı yapılacaktır.

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi, İşyeri Hekimi pozisyonunda Tıp Fakültesi mezunu 1 personel alımı yapacak.
 
TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından: TÜBİTAK BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ (BİLGEM) BÜNYESİNDEGÖREV YAPMAK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR.”
Tıp Fakültesi mezunu ve Kocaeli’nde istihdam edecek, Devlet Hizmet Yükümlülüğünü tamamlamış olmak ve alanında en az 1 (bir) yıl mesleki tecrübe sahibi olmak ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve/veya Türk Tabipleri Birliği tarafından onaylı “İşyeri Hekimliği Belgesi ”ne sahip olmak niteliklerine sahip TÜBİTAK BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ’ne İşyeri Hekimi alınacaktır.

NOT: 

  • Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır.
  • İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İletişim Bilgileri

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi

Adres : Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:1 PK: 74, 41470 Gebze / Kocaeli E-Posta : [email protected] Telefon : (262) 675 3542/3820/3548/3517/3537

 
Başvuru Tarihleri
İlan Başlama Tarihi : 7  Aralık 2020 İlan Bitiş Tarihi : 28 Aralık 2020
 
Resmi Gazete İlanı
Detaylar için TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi sayfasını  inceleyebilirsiniz.
Tüm TÜBİTAK personel alım ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

4 × 3 =