Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli İlanı

0
929

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 61 sözleşmeli sağlık personeli alınacağı ile alakalı ilanı 3 Kasım 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alım ilanında lisans mezunu 50 Hemşire, ortaöğretim mezunu 8 Hemşire, 1 Diyetisyen, 2 Diğer Sağlık Personeli alımı yapılacağını duyurdu.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğünden: SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne (Giderleri Özel Bütçeden Karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan, 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2. maddesinin (b) fıkrasına göre ortaöğretim için 2018 dönemi KPSS, lisans mezunları için 2020 dönemi KPSS puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 61 adet sözleşmeli personel alınacaktır.”

Başvuracak Adaylarda Aranan Şartlar:

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.Genel Şartlar:

 • a) Türk Vatandaşı olmak,
 • b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • d) Erkek adayların muvazzaf askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak
 • e) 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
 • Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS sınavı KPSSP94 puanı, Lisans mezunları için 2020 KPSS sınavı KPSSP3 puanı değerlendirilecektir.
 • Müracaat edecekler ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün içerisinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz web sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (Aslı görülmek üzere Başkanlığımızca onaylanmış veya turkiye.gov.tr adresinden oluşturulmuş belgeler) Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
 • Adaylar belirtilen unvanlardan sadece bir tanesi için başvuru yapabilirler.
 • Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, yerleştirme işlemi yapılmış olsa dahi iptal edilecek, kurumumuzca kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
 • Başvuru formu, başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçlar www.gop.edu.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

İstenilen Belgeler

 1. Kimlik Kartı Sureti
 2. Öğrenim Belgesi (Aslı görülmek üzere Başkanlığımızca onaylanmış veya turkiye.gov.tr adresinden oluşturulmuş belge)
 3. KPSS Sınav Sonuç Belgesi (- Ortaöğretim mezunları için 2018 dönemi KPSSP94 puanı, – Lisans mezunları için 2020 dönemi KPSSP3 puanı değerlendirilecektir.)
 4. Adli Sicil Durum Belgesi (Aslı veya turkiye.gov.tr adresinden oluşturulmuş belge)
 5. Fotoğraf (1 adet) (Başvuru Formuna yapıştırılacaktır.)
 6. Deneyim Belgesi ve Sertifika (Aslı) (Başvurulan unvanda isteniyor ise)
 7. SGK Hizmet Dökümü (Kurumdan alınmış aslı veya Barkodlu e-Devlet çıktısı)
 8. Başvuru Formu
Kurumumuz dışında başka kurumların onayladığı belgeler kabul edilmeyecektir.

İlan içeriğindeki diğer tüm detayları incelemek için tıklayınız 
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

thirteen − four =