TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

0
273

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi alımı yapacak!

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi olarak toplam 3 akademik personel alımı yapacağını duyurmuştur.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen Bölümlerine 2547 Sayılı Kanun’un 23. ve 24.maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca ve TOBB ETÜ Akademik Personel Atama ve Yükseltme Esasları ve Uygulamalarında belirtilen asgari şartları haiz, tam zamanlı öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvuracak Tüm Adayların;

Üniversitemiz Rektörlüğüne hitaben yazılmış bir dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, askerlik durumunu gösteren belge örneği (erkek adaylar için) ve aşağıda belirtilen içeriğe sahip başvuru dosyaları ile İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Doçent Kadrosuna Başvuracak Adayların; aşağıdaki belgeleri içeren dört (4) nüsha dosya ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir: YÖK formatlı güncel özgeçmiş, Doçentlik belgesinin fotokopisi, Doktora diplomasının fotokopisi, TOBB ETÜ Akademik Personel Atama ve Yükseltme Esaslarına göre gerekiyorsa yabancı dil belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınları ile yönettiği doktora çalışmaları.

Dr. Öğretim Üyesi Kadrosuna Başvuracak Adayların; aşağıdaki belgeleri içeren dört (4) nüsha dosya ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir: YÖK formatlı güncel özgeçmiş, Doktora diplomasının fotokopisi, TOBB ETÜ Akademik Personel Atama ve Yükseltme Esaslarına göre gerekiyorsa yabancı dil belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlar.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’dan denkliğinin onaylanmış olması şart olup; söz konusu belgenin tüm başvuru dosyalarında yer alması gerekmektedir.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Doçent alım ilanında hangi fakülteye hangi akademik kadroya alım yapılacağı ve aranan niteliklere yazının devamına ulaşabilirsiniz.

Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü:

*Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalında 1 Doçent alımı için aranan nitelikler;

Videodermoskopi ve reflektans konfokal mikroskopi alanında deneyimli olmak. Pigmente olmayan tümöral deri lezyonları konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.

*Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalında 1 Doçent alımı için aranan nitelikler;

Videodermoskopi ve reflektans konfokal mikroskopi alanında deneyimli olmak. Pigmente olmayan tümöral deri lezyonları konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.

*Nöroloji Anabilim Dalında 1 Dr. Öğretim Üyesi için aranan nitelikler;

Temel Nörolojik Bilimler alanında doktora derecesine sahip olmak. Serebral ı̇skemı̇/reperfüzyon modelleri konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.

Bütün kadrolara başvuru süresi, bu ilanın Resmi Gazete’ de yayım tarihinden itibaren 15 gündür. Resmi Gazete ilan tarihi: 06 Mart 2020

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

17 − 11 =