Süleyman Demirel Üniversitesi 10 Öğretim Üyesi Alım İlanı

0
1166

Süleyman Demirel Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını duyurdu.

Süleyman Demirel Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 10 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 06 Ekim 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Süleyman Demirel Üniversitesi öğretim üyesi alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 6 Doçent ve 4 Profesör Doktor alımı yapılacağını duyurdu.
“Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI 2 Kasım 2018 tarihli ve 30583 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında Üniversitemizin çeşitli birimlerine 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Süleyman Demirel Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Atanma ve Yükseltilme Kriterlerine İlişkin Yönerge hükümlerine göre aşağıda belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır “
İlanda yer alan Süleyman Demirel Üniversitesi alım yapılacak akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Fen Edebiyat Fakültesi: Tarih, Fizik ve Matematik
  • İlahiyat Fakültesi: Temel İslam Bilimleri
  • İletişim Fakültesi: Gazetecilik
  • Mühendislik Fakültesi: Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Gıda Mühendisliği ve Çevre Mühendisliği
  • Tıp Fakültesi: Dahili Tıp Bilimleri Fakültesi

Başvuru Şartları ve Notlar

  • Doçent kadrolarına başvuracak adaylar, Başvuru Formunu düzenleyerek ekleri ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları, Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar ilanda belirtilen birimlere başvurmaları gerekmektedir. NOTLAR:
  • İlanımızın süresi, Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihi itibariyle 15 (On beş) gündür. Posta ile müracaat edecek adaylar için; postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
  • Başvuru Formalarına ve ayrıntılı bilgilere http://persdb.sdu.edu.tr internet adresi Doküman Arşivi bölümünden ulaşılabilir.
  • İlanda belirtilen kadrolara müracaat eden adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olması gerekmektedir
İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

4 × three =