Semerkand Bilim ve Medeniyet Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

0
464

Semerkand Bilim ve Medeniyet Üniversitesi Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi alımı yapacağını duyurmuştur!

Semerkand Bilim ve Medeniyet Üniversitesi Eczacılık Fakültesi için Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi olarak toplam 2 akademik personel alımı yapacaktır.

Semerkand Bilim ve Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği kapsamında öğretim üyeleri alınacaktır.

İlan Başlama Tarihi : 12.03.2020

İlan Bitiş Tarihi (Son Başvuru) : 26.03.2020

Başvuru İçin İstenen Belgeler:

1.Başvuru yapılan birimi belirten dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş (YÖK formatında), lisans/lisansüstü diploma fotokopilerinin onaylı suretleri, yabancı dil belgesi, 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi ile başvurulması gerekmektedir.

2.Profesör kadrosuna başvuracak kişilerin, özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir.

3.Doçent veya Doktor öğretim üyesi kadrosuna başvuracak kişilerin, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir

Başvuru Süresi ve Şekli:

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemize şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Başvuru Adresi:

  • Semerkant Bilim ve Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü – Seyit Nizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85 Zeytinburnu- İstanbul / Türkiye – Tel: 0505 174 79 00

Resmi Gazete’ de yayımlanan ilana ulaşmak için tıklayınız.

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

seventeen + eighteen =