Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

0
323

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi akademik kadro ilanına  çeşitli fakülte ve bölümlere akademik personel alımı yapacağını duyurmuştur.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi çeşitli fakülteler için 11 doktor öğretim üyesi,  7 doçent ve 6 profesör olmak üzere toplam 24 akademik personel alınacağını duyurmuştur.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğünden:

2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’ nin ilgili maddelerine göre Üniversitemize Öğretim Üyesi alınacaktır.

1-Profesör kadrosu için adayların Başvuru Formuna;

a) Özgeçmiş

b) Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri İnceleme Komisyonu Bildirim Formu,

c) Nüfus Cüzdan Sureti,

d) 2 adet fotoğraf,

e) Doçentlik belgesi,

f) Öğrenim Belgeleri (Yurtdışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen Denklik Belgesi ile birlikte)

g) Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini ekleyerek oluşturduğu başvuru dosyası ayrıca yayın listesini

h) Bilimsel çalışma ve yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını (PDF formatında),

i) Özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini (word formatında) taşınabilir belleğe aktararak oluşturduğu 6 adet taşınabilir bellek ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

2- Doçent kadrosu için adaylar Başvuru Formuna;

a) Özgeçmiş

b) Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri İnceleme Komisyonu Bildirim Formu,

c) 2 adet fotoğraf,

d)Nüfus Cüzdan Sureti,

e) Doçentlik belgesi,

f) Öğrenim Belgeleri (Yurtdışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen Denklik Belgesi ile birlikte),

g) Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini ekleyerek oluşturduğu başvuru dosyası ayrıca yayın listesini, Bilimsel çalışma ve yayınlarını (PDF formatında),

h) Özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini (word formatında) taşınabilir belleğe aktararak oluşturduğu 4 adet taşınabilir bellek ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

3- Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için adaylar Başvuru Formuna;

a) Özgeçmiş,

b) Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri İnceleme Komisyonu Bildirim Formu,

c) 2 adet fotoğraf,

d) Nüfus cüzdan sureti,

e) Öğrenim belgeleri (Yurtdışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen Denklik Belgesi ile birlikte), Yabancı Dil Belgesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini ekleyerek oluşturduğu başvuru dosyası ayrıca Bilimsel çalışma ve yayınlarını (PDF formatında),

f) Özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerini (word formatında) taşınabilir belleğe aktararak oluşturduğu 4 adet taşınabilir bellek ile birlikte ilgili birime başvurmaları gerekmektedir.

* Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri , Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri İnceleme Komisyonu Bildirim Formu, Özgeçmiş Formatı ve İlana Başvuru Formlarına https://personel.subu.edu.tr/tr adresinden ulaşılabilir.

* Son başvuru tarihi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten (10 Aralık 2019) itibaren 15 (onbeş) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

three × one =