Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personel Alım İlanı

0
896

Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı.

Üniversite bünyesine 8 bilişim personeli alınacağı ile alakalı ilanı 29 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli bilişim personel alım ilanında 2 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Yazılım (Front-End) Uzmanı, 3 Ağ ve Sistem Uzmanı, 1 Ağ ve Güvenlik, 1 Ağ ve Bilgi Güvenliği Uzmanlığı pozisyonlarda alım yapılacağını duyurdu.
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde İstanbul (Hamidiye) ve Ankara (Gülhane) Külliyelerinde istihdam edilmek üzere 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin Ek 6. maddesine dayanılarak 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” hükümleri gereğince toplam 8 (sekiz) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.
Her bir sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı aday arasından, gerçekleştirilecek yazılı/uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 1 (bir) personel Ankara Külliyesine, 7 (yedi) personel İstanbul Külliyesinde istihdam edecektir.

İstenilen Belgeler:

 1. Fotoğraflı Başvuru Formu
 2. Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti
 3. Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge
 4. Son bir ay içerisinde alınmış Adli Sicil Belgesi
 5. “Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler” başlığının (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge
 6.  “Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler” başlığının (e) maddesinde belirtilen, en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge
 7. Her bir pozisyon için Özel Şartlarda istenilen sınavla alınmış sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler
 8. Öz geçmiş
 9. İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’ndan alınan puanı veya Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti
 10. Yabancı dil puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın yabancı dil puanı 0 (sıfır) olarak değerlendirilecektir.
 11. KPSS sonuç belgesi

Başvuru Şekli ve Yeri

 • Başvurular 29.01.2021 ile 12.02.2021 tarihleri arasında http://www.sbu.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun çıktısını alarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 12.02.2021 tarihi mesai bitimine kadar teslim edilmelidir.
 • İstanbul’u tercih etmek isteyen adaylar “Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Hamidiye Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38 Üsküdar, İSTANBUL” adresine başvurularını ileteceklerdir.
 • Ankara’yı tercih etmek isteyen adayların “Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Gülhane Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Emrah Mah. 06018 Etlik – Keçiören/ANKARA” adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir.
 • Belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir

İlan içeriğindeki diğer tüm detayları incelemek için tıklayınız 
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

15 + 13 =