Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

0
215

Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanında, çeşitli fakültelere  alım yapılacağını duyurmuştur.

Sabancı Üniversitesi, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Yönetim Bilimleri Fakültesine 1 Doçent ve 3 Doktor Öğretim Üyesi alınması alakalı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı.

” Sabancı Üniversitesi Rektörlüğünden: 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği doğrultusunda Üniversitemize daimi statüde öğretim üyesi alınacaktır;

Başvuru Tarihleri

İlan Tarihi : 06.03.2020 İlana Son Başvuru Tarihi : 20.03.2020
Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanında hangi fakülteye hangi akademik kadroya alım yapılacağı ve aranan niteliklere yazının devamına ulaşabilirsiniz.
Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Tarih Bölümüne 1 Doçent Doktor (Doç. Dr.) alımı yapılacaktır. Açılan bu kadro için arana nitelikler;  Osmanlı İmparatorluğu’nda hukuk, politika, din ve bürokrasi, İslam tarihi, İslam dünyasında eğitim ve bilim tarihi, konularında üst düzey uluslararası dergilerde yayın yapmış olmaktır.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Fizik, Malzeme Bilimi ve Nano Mühendisliği Bölümü’ne 1 Doktor Öğretim Üyesi (Dr. Öğr. Üyesi) alımı yapılacaktır. Açılan bu kadro için arana nitelikler;  Haberleşme sistemlerinin tasarımı ve modellenmesi; özellikle telsiz haberleşme ve bunların sağlık uygulamaları konularında üst düzey uluslararası dergilerde yayın yapmış olmaktır.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü’ne 1 Doktor Öğretim Üyesi (Dr. Öğr.Üyesi) alımı yapılacaktır.Açılan bu kadro için arana nitelikler; Büyük ölçekli tasarım optimizasyonu ve analizi odaklı ileri üretim teknolojisi; hesaplamalı eklemeli imalat konularında üst düzey uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Yönetim Bilimleri Fakültesi, Pazarlama Bölümü’ne Dr. Öğr. Üyesi 1 alımı yapılacaktır. Açılan bu kadro için arana nitelikler; Marka yönetimi, perakendecilik, pazarlama iletişimi konularında üst düzey uluslararası dergilerde yayın yapmış olmaktır.
Sabancı Üniversitesi ilanına başvurular online olarak yapılmaktadır.
Açık pozisyonların bulunduğu internet sayfası Resmi Gazete ilanında da bulunmaktadır.
Açık pozisyonların bulunduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.
Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanına başvuru yapabileceğiniz online forma direkt yönlendiren linke buradan ulaşabilirsiniz

İletişim Bilgileri

Sabancı Üniversitesi Akademik Başvurular için İnsan Kaynakları Birimi iletişim bilgileri:
E-posta: [email protected]
Tel:+90 216 483 90 00
Resmi Gazete İlanı
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18 + three =