Özyeğin Üniversitesi 11 Akademisyen Alımı Yapacak!

0
1256

Özyeğin Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını duyurdu.

Özyeğin Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 8 öğretim üyesi ve 3 öğretim elemanı alımı ile alakalı ilanı 12 Ekim 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Özyeğin Üniversitesi , akademisyen alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 3 Profesör, 2 Doçent ve 3 Doktor Öğretim Üyesi ile 3 Öğretim Görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.
“Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize, 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim üyesi alınacaktır.
* İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.
İlanda yer alan Özyeğin Üniversitesi alım yapılacak öğretim üyesi kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi: Mimarlık
  • Rektörlük: Sektörel Eğitim
  • Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu: Gastronomi ve Mutfak Sanatları

İstenilen Belgeler:

  • Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; bölümü belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, öz geçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) YDS ve dengi Yabancı Dil Belgeleri ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (Doktor Öğretim Üyesi başvurusu için 3 takım, Profesör ve Doçent başvuruları için 5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Önemli Bilgiler:

Başvurular posta ve e-posta yoluyla yapılır. Posta yoluyla gönderilecek belgelerin bir örneğinin aşağıdaki e-posta adresine de iletilmesi önemle rica olunur. Profesör ve Doçent başvuruları için posta adresi: Özyeğin Üniversitesi YÖK İlişkileri Koordinatörlüğü Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mah. Orman Sok. 34794 Çekmeköy – İSTANBUL Doktor Öğretim Üyesi başvuruları için posta adresi: Özyeğin Üniversitesi (ilgili fakülte veya yüksekokul) Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mah. Orman Sok. 34794 Çekmeköy – İSTANBUL, E-posta adresi: ([email protected]) Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.
  • Duyuru Başlama Tarihi : 12.10.2020
  • Son Başvuru Tarihi : 26.10.2020

Öğretim Elemanı Alım İlanı

“Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. Maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlileri alınacaktır. Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete ’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki koşulları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.”
İlanda yer alan Özyeğin Üniversitesi alım yapılacak öğretim elemanı kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Mühendislik Fakültesi: Endüstri Mühendisliği
  • Sosyal Bilimler Fakültesi: İnsan ve Toplum Bilimleri bölümlerine alım yapılacaktır.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

19 + three =