Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

0
447

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapılacağını ilettiği 20 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete ilanında toplamda 6 öğretim üyesi alımı yapılacağını duyurdu.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında 2 Doçent ve 4 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyeleri alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.  “
İlanda yer alan Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne alım yapılacak akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Mühendislik Fakültesi: Elektrik-Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği
  • Fen-Edebiyat Fakültesi: Psikoloji
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi: İktisat
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi: Beslenme ve Diyetetik

İstenen Belgeler

  • Doçent kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil başarı belgesi, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, iki adet fotoğraf, öz geçmiş (YÖK formatlı), bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı Üniversite Rektörlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.
  • Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, askerlik belgesi, iki adet fotoğraf, öz geçmiş (YÖK formatlı), bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ilgili Fakülte Dekanlığı’na teslim etmeleri gerekmektedir.
Başvuru Tarihleri
  • Başvurular bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimden öğrenilecektir.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

4 × one =