İzmir Tınaztepe Üniversitesi 2 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
1073

İzmir Tınaztepe Üniversitesi Profesör alım ilanı yayımladı.

İzmir Tınaztepe Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 2 öğretim üyesi alınacağı ile alakalı ilanı 19 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İzmir Tınaztepe Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanında 2 Profesör alımı yapılacağını duyurdu.
“İzmir Tınaztepe Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Üyesi alınacaktır. Aşağıda belirtilen asgari koşullarını sağlamış olmak şartıyla ilanda belirtilen ve aşağıda ayrıntıları verilen evrakları süresi içerisinde teslim etmeleri gereklidir. “
İlanda yer alan İzmir Tınaztepe Üniversitesi  ve üniversiteye alım yapılacak  akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
 • Tıp Fakültesi: Tıbbi Biyoloji Ana bilim Dalı

İstenen Belgeler:

Profesörler için;
 1. Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe
 2. Öz geçmiş
 3. Yayın listesi (başlıca eser belirtilmelidir)
 4. 2 adet vesikalık fotoğraf
 5. Nüfus cüzdanı örneği
 6. Noter onaylı diploma fotokopileri (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik belgesi) (Yurtdışında alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması). Noter onayı olmayan diploma fotokopileri teslim edilecekse, diploma asıllarının beraberinde getirilmesi zorunludur.
 7. Akademik unvana atanma yazıları (Varsa atama yazısı)
 8. Yabancı dil (İngilizce) yeterliliğine ilişkin belge ve varsa diğer yabancı dil yeterliliğine ilişkin belge
 9. Varsa yurt dışı deneyimi gösterir belge ile kendi alanında eğitim verildiğine dair belge

NOTLAR:

 1. Yayın dosyaları; bilimsel yayınlar, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıflar, sanat eserleri, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanlar, eğitim-öğretim faaliyetleri, yönetiminizde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmaları, üniversite veya enstitüsüne katkıları kapsayan bilgi ve belgelerin yer aldığı 6 adet takım dosyadan oluşmalıdır. Dosyada yer alan eserlerden biri, başlıca araştırma eseri olarak seçilmelidir. 1 takım dosya, hard copy (kağıt baskı) olarak hazırlanmalıdır. Diğer 5 kopya ise tercihe bağlı olarak elektronik ortamda ayrı ayrı olmak üzere, flash diske ya da CD’ye kaydedilerek teslim edilmelidir.
 2. Başvurular şahsen veya kargo / posta yoluyla yapılabilecektir. Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. İlanımız www.tinaztepe.edu.tr. adresinde yayınlanmaktadır.
BAŞVURU YERİ VE İLETİŞİM:
İlan Tarihi :19.01.2021 Son Başvuru Tarihi :02.02.2021
 • İZMİR TINAZTEPE ÜNİVERSİTESİ Aydoğdu Mahallesi, 1267/1 Sokak, No: 4 35400 Buca/İZMİR Telefon. 0850 822 4988

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

5 × one =