İzmir Demokrasi Üniversitesi Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
237

İzmir Demokrasi Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını duyurdu.

İzmir Demokrasi Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapılacağını ilettiği 28 Ekim 2020 tarihli Resmi Gazete ilanında toplamda 10 öğretim üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
İzmir Demokrasi Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında 3 Doçent ve 7 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen kadrolarına 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Birimlerinde Öğretim Üyeliği Kadrolarına Atanma İlkeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.”
İlanda yer alan İzmir Demokrasi Üniversitesi alım yapılacak akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
 • Eğitim Fakültesi: Eğitim Bilimleri Bölümü, Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü
 • Fen-Edebiyat Fakültesi: Tarih Bölümü
 • Güzel Sanatlar Fakültesi: Grafik Tasarımı Bölümü
 • Mimarlık Fakültesi: Mimarlık Bölümü, Peyzaj Mimarlığı Bölümü
 • Mühendislik Fakültesi: Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
 • Tıp Fakültesi: Dahili Tıp Bilimleri Bölümü
 • Meslek Yüksekokulu: Park ve Bahçe Bitkileri Bölümü

DİĞER ŞARTLAR:

 1. 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak gerekir.
 2. Yurt dışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
 3. Başvuran adayların; dilekçe (Başvurduğu kadroyu belirterek), özgeçmiş, yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları ve doçentlik belgesi (Profesör ve Doçent kadrosu için), nüfus cüzdan fotokopisi, 3 adet fotoğraf, yayın listesi (Profesör kadrosu için başlıca araştırma eseri açıkça belirtilerek) ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) adet dosya ve Profesör kadrosu için 6 adet USB Belleği, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için 4 adet USB Belleği,
 4. Halen çalışanlar ve daha önce kamu hizmeti bulunanlar için hizmet belgesi ile birlikte, Profesör ve Doçent kadroları için Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ilgili Fakülte Dekanlıklarına / Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde şahsen veya posta yoluyla başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta yoluyla yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar kurumumuza ulaşması gerekmektedir.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

5 + 19 =