İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 6 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
597

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını duyurdu.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, 12 Kasım 2020 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan akademik kadro ilanında toplamda 6 öğretim üyesi alımı yapılacağını duyurdu.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, akademisyen alım ilanında bünyesine 1 Profesör, 1 Doçent ve 4 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Tıp Fakültesine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelleri ve 657 sayılı Yasa’nın 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayan öğretim üyeleri alınacaktır.”
İlanda yer alan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi bünyesine alım yapılacak akademisyenlerin ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Tıp Fakültesi: Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Anabilim Dalı, Biyofizik Ana Bilim Dalı, Tıbbi Farmakoloji,Tıbbi Patoloji Ana Bilim Dalı, Göğüs Hastalıkları

Genel Açıklamalar:

  • Profesör adayları; özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim eder. Adaylar, bu başvurularında yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterir.
  • Doktor öğretim üyesi adayları; öz geçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyayı dört nüsha olarak, teslim eder.
Not: 1. İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve doldurulması gereken formlara; www.yeniyuzyil.edu.tr adresinden ulaşılabilir. 2. Yayın dosyalarını içeren CD/USB /DOSYA daha sonra teslim edilebilir.

İstenen Belgeler

  1. Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Bilgi formu, Nüfus cüzdan fotokopisi,
  2. Akademik unvanının gerektirdiği diploma ve belgelerin onaylanmış fotokopileri (Yurt dışından alınmış diplomaların onaylı suretleri ile denklik belgelerinin alınmış olması şarttır.)
  3. Başvuru süresi bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir
  4. Başvurular, istenen belgeler (internet yoluyla) elektronik ortamda [email protected] e-posta adresine gönderilerek yapılacak olup, şahsen ve posta ile yapılan başvurular ile eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

2 × five =