İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alıyor!

0
1515

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi alımı yapacak!

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi olarak toplam 3 akademik personel alım yapacağını duyurmuştur.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 Sayılı Resmî Gazete’ de yayınlı “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ve kapsamında öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvuru Takvimi:

İlk Başvuru Tarihi: 14.05.2020 – Son Başvuru Tarihi: 28.05.2020

Başvuru Belgeleri:

Başvuru yapılan birimi belirten dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş (YÖK formatında), lisans/lisansüstü diploma fotokopilerinin onaylı suretleri, yabancı dil belgesi, 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi ile başvurulması gerekmektedir.

Profesör kadrosuna başvuracak kişilerin, özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir.

• Doçent veya Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak kişilerin, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’ de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemize şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Başvuru Adresi:

Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85, Zeytinburnu – İstanbul / Türkiye – Tel: 0505 174 79 00 – İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü


Resmi Gazete’ de yayımlanan ilana ulaşmak için tıklayınız.

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

fifteen + 4 =