İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

0
773

13 Temmuz 2020 tarihli güncelleme:

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 7 Temmuz 2020 tarihli ilanı için Düzeltme İlanı yayımlamıştır. Düzeltme İlanına ulaşmak için tıklayınız 

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi akademik kadro alım ilanı yayımladı.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 20 öğretim üyesi alınacağı ile alakalı ilanı 7 Temmuz 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanında 6 Profesör, 6 Doçent ve 8 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” kapsamında öğretim üyeleri alınacaktır. “
İlanda İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi öğretim üyesi olarak alım yapılacak fakülte / enstitü ve bölümler / ana bilim dalları aşağıda belirtmiştir: 
  • Diş Hekimliği Fakültesi: Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalı
  • Tıp Fakültesi: İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi: Beslenme ve Diyetetik Bölümü
İstenilen Belgeler
  • Başvuru yapılan birimi belirten dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş (YÖK formatında), lisans/lisansüstü diploma fotokopilerinin onaylı suretleri, yabancı dil belgesi, 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi ile başvurulması gerekmektedir.
  • Profesör kadrosuna başvuracak kişilerin, özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir.
  • Doçent veya Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak kişilerin, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir.
Başvuru Tarihleri ve Şartları
  • Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemize şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.
İlk Başvuru Tarihi: 7 Temmuz 2020
Son Başvuru Tarihi: 21 Temmuz 2020
  • Başvuru Adresi: İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Seyit Nizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85 Zeytinburnu- İstanbul / Türkiye Tel: 0505 174 79 00

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek için tıklayınız 
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

three × three =