İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

0
1045

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi akademisyen alım ilanı yayımladı.

İstanbul  Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 1 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 18 Eylül 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanında 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
“İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 Sayılı Resmî Gazete’de yayınlı “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ve kapsamında öğretim üyeleri alınacaktır.”
İlanda yer alan İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi ve üniversiteye alım yapılacak öğretim üyesi kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
  • Tıp Fakültesi: Anatomi Ana Bilim Dalı

İstenen Belgeler:

  1. Başvuru yapılan birimi belirten dilekçe,
  2. Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  3. Öz geçmiş (YÖK formatında),
  4. Lisans/lisansüstü diploma fotokopilerinin onaylı suretleri,
  5. 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf,
  6. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi ile başvurulması gerekmektedir.
  7. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak kişilerin, öz geçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri:

  • Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemize şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Başvuru Adresi: İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Seyit Nizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85 Zeytinburnu- İstanbul / Türkiye Tel: 0505 174 79 00

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

four + 1 =