İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Akademisyen Alım İlanı

0
1222

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi akademisyen alımı yapılacağını duyurdu.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 13 Ekim 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi , öğretim elemanı alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 1 Profesör, 2 Doçent, 1 Doktor Öğretim Üyesi, 2 ayrı kadro içinde 1 Doçent veya Profesör  alımı yapılacağını duyurdu.
“İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayınlı “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ve kapsamında öğretim üyeleri alınacaktır.
İlanda yer alan İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi alım yapılacak öğretim elemanı kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Diş Hekimliği Fakültesi: Klinik Bilimler Bölümü
  • Tıp Fakültesi: Dahili Tıp Bilimleri ve Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü

Başvuru Evrakları:

Başvuru yapılan birimi belirten dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, öz geçmiş (YÖK formatında), lisans/lisansüstü diploma fotokopilerinin onaylı suretleri, 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi ile başvurulması gerekmektedir.
  • Profesör kadrosuna başvuracak kişilerin, öz geçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir. • Doçent veya Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak kişilerin, öz geçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir
Başvuru Süresi ve Şekli: Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemize şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Başvuru Adresi: İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Seyit Nizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85 Zeytinburnu- İstanbul / Türkiye Tel: 0505 174 79 00

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

13 − eleven =