İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 1 Öğretim Üyesi Alacak!

0
592

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 1 Profesör alımı yapacağını duyurmuştur.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 1 Profesör olarak akademik personel alımı yapacağını Resmi Gazete üzerinden duyurmuştur.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 Sayılı Resmî Gazete’de yayınlı “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ve kapsamında öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvuru için Gerekli Belgeler:

Başvuru yapılan birimi belirten: Dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş (YÖK formatında), lisans/lisansüstü diploma fotokopilerinin onaylı suretleri, 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi ile başvurulması gerekmektedir.

Profesör kadrosuna başvuracak kişilerin; Özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi alım yapılacak kadroyu aşağıda belirtmiştir:

Tıp Fakültesi: Kulak Burun Boğaz Hastalıkları bölümü 1 Profesör alımı için aranan şartlar: Kulak Burun Boğaz Hastalıkları alanında Doktora yapmış olmak ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları alanında Doçentlik Unvanını aldıktan sonra en az beş yıl süreyle açık bulunan Profesörlük kadrosu ile ilgili bilim alanında çalışmış olmak.

Başvuru Süresi ve Şekli: Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemize şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Başvuru Adresi: İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Seyit Nizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85 Zeytinburnu- İstanbul / Türkiye – Tel: 0505 174 79 00

Resmi Gazete için tıklayınız.

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18 − 4 =