İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

0
241

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi akademik kadro ilanı yayımladı.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve İslami İlimler Fakültesi’ne toplamda 1 Doktor Öğretim Üyesi ve 1 Profesör alımı yapılacağı ile ilgili ilan 26 Mart 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlandı.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen fakülte ve bölümlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23. ve 26. Maddeleri ile 12.06.2018 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanan ‘Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin yürürlükteki ilgili maddelerine ve Üniversitemizin ‘Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine’ göre öğretim üyesi alınacaktır. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin ilanında; Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Yazılım Mühendisliği Bölümü’ne, Doktorasını Yazılım Mühendisliği/Bilgisayar Mühendisliği/ Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği alanında yapmış olmak. İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak niteliğini taşıyan 1 Doktor Öğretim Üyesi, İslami İlimler Fakültesi, Temel İslam Bilimleri Bölümü Tefsir Anabilim Dalı’na Doktorasını Tefsir alanında yapmış olmak. Doçentliğini Tefsir alanında almış olmak İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak niteliğini taşıyan 1 Profesör alımı yapılacağı belirtilmiştir.

Başvuruda  İstenilen Belgeler:

Profesör Kadrosu için:

  • YÖK formatlı özgeçmiş,
  • 2 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  •  Lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları,
  • Profesörlük, doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarının birer suretini ekleyerek 6 (Altı) takım dosya halinde veya 6 (Altı) adet CD ortamında Rektörlüğümüz Yazı İşlerine,

Dr. Öğretim Üyesi kadrosu için;

  • YÖK formatlı özgeçmiş,
  • 2 fotoğraf,
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  • Lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları,
  • Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosya veya 4 (Dört) adet CD ortamında İlgili Dekanlığa başvurmaları gerekmektedir.
**Tüm Başvurularda ‘Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterleri’ Formunun doldurulması zorunludur.
Başvuru dilekçesi ve Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterleri Formları’na buradan ulaşabilirsiniz

Başvuru Tarihleri: 

İlan başlangıç tarihi: 26 Mart 2020 İlan bitiş tarihi: 9 Nisan 2020

Detaylı bilgi için;

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Duyuru Sayfası
Resmi Gazete İlanı
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

8 + 15 =