İstanbul Rumeli Üniversitesi 5 Öğretim Üyesi Alacak!

0
464

İstanbul Rumeli Üniversitesi 5 Doçent, Profesör, Dr. Öğretim Üyesi alımı yapacak!

İstanbul Rumeli Üniversitesi 5 Doçent, Profesör, Dr. Öğretim Üyesi olarak akademik personel alacağını Resmi Gazete üzerinden duyurmuştur.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirletilen Fakülte/Yüksekokul Bölüm/Programları için 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ilgili maddelerine göre Öğretim Üyeleri alınacaktır.

Başvuru için İstenilen Belgeler:

  • Dilekçe (Başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, birimi, unvanı ve adayın iletişim bilgileri adres, telefon numarası, e-posta vs. açıkça belirtilecektir.)
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • YÖK Formatlı Özgeçmiş,
  • Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,
  • Lisans Diploması veya Geçici Mezuniyet Belgesi Aslı veya Noter Tasdikli Sureti
  • Doktora Diploması veya Geçici Mezuniyet Belgesi Aslı veya Noter Tasdikli Sureti
  • Doçentlik Belgesi Aslı veya Noter Tasdikli Sureti (Profesör ve Doçent kadrosuna yapılacak başvuruları için)
  • Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin onaylı fotokopisi
  • Yayınları içeren bilimsel dosya (Bilimsel yayın ve çalışmalar, Profesör kadrosuna başvuru için 6 takım, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuru için 4 takım dosya veya CD, DVD, USB ortamında iletilebilir.)
  • 2 Adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı,)

* Müracaatlar şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

* e-Devlet Kapısından alınan kare kodlu belgeler kabul edilir. Süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

* Profesör, Doçent kadrolarına başvuruların yapılacağı adres, birim: T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Mehmet Balcı Yerleşkesi Yeni Mah. Mehmet Silivrili Cad. No: 38 Silivri/İstanbul

* Spor Bilimleri Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuruların yapılacağı adres, birim: T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bostancı Yerleşkesi Mezarlık Sk. No: 3 İçerenköy Ataşehir/İSTANBUL

İlanda İstanbul Rumeli Üniversitesi alım yapılacak kadroyu aşağıda belirtmiştir:

Spor Bilimleri Fakültesi Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümü:

* Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümü 1 Profesör, 1 Doçent ve 1 DR. Öğretim Üyesi alımı için aranan nitelikler; Doçentliğini Spor Bilimleri alanında almış olmak.Doktorasını Hareket ve Antrenman Bilimleri alanında tamamlamış olmak ve Doçentliğini Spor Bilimleri alanında almış olmak. Doktorasını Hareket ve Antrenman alanında tamamlamış olmak.

Spor Bilimleri Fakültesi Engelliler İçin Egzersiz ve Spor Bölümü:

* Engelliler İçin Egzersiz ve Spor Bölümü 2 Dr. Öğretim Üyesi alımı için aranan nitelikler; Doktorasını Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği alanında tamamlamış olmak. Doktorasını Spor Bilimleri alanında tamamlamış olmak.

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

six + ten =