İstanbul Gedik Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

0
1044

İstanbul Gedik Üniversitesi akademik personel ilanı yayımladı.

İstanbul Gedik Üniversitesi, bünyesindeki Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümüne öğretim üyesi ve yine Mühendislik Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu çeşitli bölümlerine öğretim elemanı alımı yapılacağı ile ilgili ilanı 13 Mayıs 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlandı.

İstanbul Gedik Üniversitesi akademik kadro ilanında, toplamda 1 öğretim üyesi ve 5 öğretim elemanı alımı yapacağını duyurdu. ” İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara öğretim elemanı alınacaktır.  ”

İstenilen Belgeler

Adayların;
 • Özgeçmiş(YÖK Formatında)
 • 2 Adet Fotoğraf
 • Nüfus Cüzdan Sureti
 • Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Diploma fotokopileri ile yurtdışından alınmış Diploma, Unvan var ise denklik belgelerinin eklenmiş olduğu bir dilekçe ile birlikte başlıca araştırma eserleri, bilimsel çalışma ve yayınlarından oluşan dosyaları Rektörlüğe, ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde (13.05.2020-27.05.2020) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. (Doçent adaylar için 4 takım, 1 adet Hard Copy-3 adet CD/USB olacak şekilde)
 • Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge. (Varsa)

Başvuru Yeri ve Tarihi

 1. Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
 2. Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.
 3. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 gündür. (Son başvuru tarihi 27/05/2020) İlanlar ile ilgili tüm bilgiler ve başvuru koşulları Üniversitemizin http://www.gedik.edu.tr adresinde yer almaktadır.
 4. Başvuru yapacak adayların Web sitesinde belirtilen ilan detaylarını ve başvuru koşullarını incelemesi gerekmektedir.
İlan Tarihi: 13.05.2020 İlan Bitiş Tarihi:  27.05.2020

Öğretim Elemanı İlanı

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara öğretim elemanı alınacaktır. ”

İstenilen Belgeler

 1. Başvuru Formu (www.gedik.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)
 2. Özgeçmiş/YÖK Formatlı Özgeçmiş
 3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 4. Öğrenim Belgeleri (Lisans, Yüksek Lisans varsa Doktora Diploma ve Not Belgeleri Fotokopileri)
 5. ALES Belgesinin Fotokopisi
 6. Yabancı Dil Belgelerinin Fotokopileri
 7. Adli Sicil Kaydı Belgesi (e- devletten alınabilir.)
 8. Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge (Bakaya durumda olmamak)
 9. İş Tecrübesi Belgesi (çalışılan yerden alınması ve SGK Hizmet Döküm Belgesi ile gönderilmesi gerekmektedir.)( Daha önce kamuda çalışmış olanlar için hizmet belgesi) (ilan edilen kadroya bağlı olarak gerekli ise gönderilecektir.)

Başvuru Şartları, Yeri ve Tarihi

 • Adayların son başvuru tarihi mesai bitimine kadar yukarıda belirtilen evrakları şahsen veya posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir.
 • Postadaki gecikmeler, eksik belgelerle başvuru ve süresi içerisinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemizin web adresinde yayınlanacak olup tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Not: Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. İlanlar ile ilgili tüm bilgiler ve başvuru koşulları Üniversitemizin http://www.gedik.edu.tr adresinde yer almaktadır.
 • Başvuru yapacak adayların Web sitesinde belirtilen ilan detaylarını ve başvuru koşullarını incelemesi gerekmektedir.
İLAN TAKVİMİ Duyuru Başlama Tarihi : 13.05.2020 Son Başvuru Tarihi : 27.05.2020 Ön Değerlendirme Tarihi : 01.06.2020 Sınav Giriş Tarihi : 03.06.2020 Sonuç Açıklama Tarihi : 05.06.2020 Başvuru Adresi: İstanbul Gedik Üniversitesi – Yazı İşleri Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. İlkbahar Sok. No: 1 34876 Yakacık-Kartal/İSTANBUL
Resmi Gazete İlanı
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

seventeen − five =