İstanbul Gedik Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

0
226

İstanbul Gedik Üniversitesi akademik kadro ilanı yayımladı.

İstanbul Gedik Üniversitesi çeşitli fakülte ve meslek yüksekokulu bölümlerine 2 Profesör, 1 Doçent, 8 Doktor Öğretim Üyesi ve 2 Öğretim Görevlisi alınması ile alakalı ilan Resmi Gazete’de yayımlandı.

İstanbul Gedik Üniversitesi akademisyen alımı yapacağı ilanda toplamda 11 öğretim üyesi ve 2 öğretim elemanı alımı yapılacağını duyurdu.
İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara öğretim elemanı alınacaktır”

İstenilen Belgeler

 1. Özgeçmiş(YÖK Formatında)
 2. 2 Adet Fotoğraf
 3. Nüfus Cüzdan Sureti
 4. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Diploma onaylı fotokopileri(Profesör ve Doçent adaylar için Doçentlik Belgesi) ile yurtdışından alınmış Diploma,
 5. Unvan var ise denklik belgelerinin eklenmiş olduğu bir dilekçe ile birlikte başlıca araştırma eserleri, bilimsel çalışma ve yayınlarından oluşan başvuru dosyalarını Profesör ve Doçent adaylar Rektörlüğe, Dr. Öğretim Üyeleri ise ilgili fakülteye ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde (27.05.2020- 10.06.2020) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. (Profesörler için 6 takım, 1 adet Hard Copy-5 adet CD/USB olacak şekilde, Doçent ve Dr. Öğretim Üyeleri için 4 takım, 1 adet Hard Copy-3 adet CD/USB olacak şekilde)
 6. Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge. (Varsa)

Başvuru Şartları ve Tarihleri

 • Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
 • Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 gündür. (Son başvuru tarihi 10.06.2020)
 • İlanlar ile ilgili tüm bilgiler, başvuru koşulları ve başvuru belgesi Üniversitemizin http://www.gedik.edu.tr adresinde yer almaktadır.
İLAN BAŞLANGIÇ TARİHİ : 27.05.2020 İLAN BİTİŞ TARİHİ : 10.06.2020

Öğretim Görevlisi Alım İlanı

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara öğretim elemanı alınacaktır ”

İstenilen Belgeler:

 1. 1 Adet Fotoğraf
 2. Başvuru Formu (www.gedik.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)
 3. Özgeçmiş/YÖK Formatlı Özgeçmiş
 4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 5. Öğrenim Belgeleri (Lisans, Yüksek Lisans varsa Doktora Diploması ve Not Belgeleri Fotokopileri)
 6. ALES Belgesinin Fotokopisi (Belgenin kontrol kodlu ve barkodlu olması gerekmektedir)
 7. Yabancı Dil Belgelerinin Fotokopileri (Belgenin kontrol kodlu ve barkodlu olması gerekmektedir)
 8. Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge (Bakaya durumda olmamak)
 9. İş Tecrübesi Belgesi (çalışılan yerden alınması ve SGK Hizmet Döküm Belgesi ile gönderilmesi gerekmektedir.)(Daha önce kamuda çalışmış olanlar için hizmet belgesi) (ilan edilen kadroya bağlı olarak gerekli ise gönderilecektir.)
 10. Öğrenci olanlardan Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi.
Başvuru Şartları ve Sınav Takvimi
Duyuru Başlama Tarihi : 27.05.2020 Son Başvuru Tarihi : 10.06.2020 Ön Değerlendirme Tarihi : 12.06.2020 Sınav Giriş Tarihi : 16.06.2020 Sonuç Açıklama Tarihi : 18.06.2020
 • Adayların son başvuru tarihi mesai bitimine kadar yukarıda belirtilen evrakları şahsen veya posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir.
 • Postadaki gecikmeler, eksik belgelerle başvuru ve süresi içerisinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemizin web adresinde yayınlanacak olup tebligat niteliğinde olacaktır.
 • Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Not:  Yurtdışından alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. İlanlar ile ilgili tüm bilgiler ve başvuru koşulları Üniversitemizin http://www.gedik.edu.tr adresinde yer almaktadır.
Başvuru Adresi: İstanbul Gedik Üniversitesi- Yazı İşleri Müdürlüğü Cumhuriyet Mah. İlkbahar Sok. No: 1 34876 Yakacık-Kartal/İSTANBUL
İlanlarla alakalı detaylı bilgi için Resmi Gazete yazısını inceleyiniz.
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

10 + fourteen =