İstanbul Galata Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak!

0
670

İstanbul Galata Üniversitesi 1 tane Profesör alımı yapacak!

İstanbul Galata Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesine 1 Profesör olarak akademik personel alacağımı yapacağını Resmi Gazete üzerinden duyurmuştur.

İstanbul Galata Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz, aşağıda belirtilmiş olan fakülte ve program için 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadroya öğretim üyesi alınacaktır.

Başvuru Bilgileri

Başvuru süresi, Resmî Gazete yayım tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün olup; başvurular elden yada posta (kargo) yoluyla Evliya Çelebi Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No: 62 Tepebaşı / Beyoğlu / İstanbul adresinden ve [email protected] elektronik posta adresinden kabul edilecektir. Adayların belirlenen süre içerisinde başvuru dilekçelerini, (www.galata.edu.tr internet adresinde bulunmaktadır.) YÖK formatlı özgeçmiş, bilimsel çalışma ve yayın listesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans, yüksek lisans ve doktora mezuniyet belgeleri, doçentlik belgesi, yurt dışından alınan diplomalar için onaylı denklik belgesi ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adaylar, bilimsel çalışmaları ve yayınlarını içeren dosyaları ile CD veya USB ile birlikte 6 adet takım dosya sunacaklardır.

İstanbul Galata Üniversitesi alım yapılacak kadroyu aşağıda belirtmiştir:

Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi: Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 1 Profesör alımı için gerekli koşullar; İşletme Alanında, Lisans ve Yüksek Lisans, Üretim Yönetimi ve Pazarlama Alanında Doktora, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Pazarlama Alanında Bilimsel Çalışmalar Yapmış Olmak, Alanında İngilizce Yayınlarının bulunması.

Resmi Gazete ilanı için tıklayınız.

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

19 − five =