İstanbul Bilgi Üniversitesi 3 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

0
1303

İstanbul Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi alımı yapılacağını duyurdu.

İstanbul Bilgi Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 3 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 4 Ocak 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında 2 Doktor Öğretim Üyesi ve 1 Profesör alımı yapılacağını duyurdu.
“İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara Öğretim Üyesi alınacaktır. “
İlanda yer alan İstanbul Bilgi Üniversitesi alım yapılacak akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Hukuk Fakültesi: Ticaret Hukuku Anabilim Dalı
  • Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi: Müzik Lisans Programı
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi: Hemşirelik Lisans Programı

İstenilen Belgeler:

  1. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar, İstanbul Bilgi Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Başvuru Formu (Üniversitemiz web sitesinde yer alan ilanlardan ulaşabilirsiniz.), kimlik fotokopisi, öz geçmiş, doktora belgesi ile diğer öğrenim belgeleri (belgelerin asılları ile fotokopilerinin getirilmesi gerekmektedir), YÖK denklik belgesi (yurt dışından alınmış diplomalar için), yabancı dil belgesi (YÖKDİL/YDS ya da ÖSYM tarafından eşdeğer kabul edilen yabancı dil sınavı) ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını başvuru dilekçelerine ekli olarak süresi içinde, 1 adet basılı kopya ve 4 adet dijital kopya (USB) olarak Fakülte Dekanlığı’na teslim edeceklerdir.
  2. Profesörlük kadrosuna başvuracak adaylar, İstanbul Bilgi Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Başvuru Formu, kimlik fotokopisi, öz geçmiş, doçentlik başarı belgesi ile diğer öğrenim belgeleri (belgelerin asılları ile fotokopilerinin getirilmesi gerekmektedir), YÖK denklik belgesi (yurt dışından alınmış diplomalar için) ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını başvuru dilekçelerine ekli olarak süresi içinde, 1 adet basılı kopya ve 6 adet dijital kopya (USB) olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na teslim edeceklerdir.
ÖNEMLİ:
  • Yabancı dil muafiyeti ile ilgili yönetmelik maddesini Üniversitemiz web sitesinde yer alan ilanlardan inceleyebilirsiniz. (Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi Ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik)
  • Adayların başvuruları, İstanbul Bilgi Üniversitesi Performans Ölçütleri ve Akademik Atama ve Yükseltme Kıstasları Yönergesinde belirtilen kriterleri yerine getirmeleri halinde değerlendirmeye alınmaktadır. Başvuru formu doldurulurken bu hususun dikkate alınması rica olunur.
  • Eksik evrakla yapılan, süresi içinde yapılmayan başvurular ve postada meydana gelebilecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır
PROFESÖR KADRO BAŞVURULARI İÇİN; BAŞVURU ADRESİ
  • İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı santralistanbul Kampüsü-Ek Bina Premier Kampüs Ofis Gürsel Mahallesi İmrahor Caddesi No:29 34400 Kağıthane – İSTANBUL Personel Daire Başkanlığı: 0212 311 63 37 / 0212 311 62 51
DR. ÖĞRETİM ÜYESİ KADRO BAŞVURULARI İÇİN; BAŞVURU ADRESİ
  • İlgili Fakülte Dekanlıklarına yapılacaktır. Üniversitemizin web sitesindeki ilgili ilanlarda adres bilgisi yer almaktadır.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

eighteen − ten =