İstanbul Atlas Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

0
244

İstanbul Atlas Üniversitesi akademik kadro ilanı yayımladı.

İstanbul Atlas Üniversitesi, çeşitli fakülte ve bölümlerine toplamda bölümlerine 4 Profesör, 1 Doçent, 21 Doktor Öğretim Üyesi ve 6 Araştırma Görevlisi ve ders verecek statüsünde 6 Öğretim Görevlisi alınması ile alakalı ilan Resmi Gazete’de yayımlandı.

İstanbul Atlas Üniversitesi akademik kadro ilanında toplamda 26 öğretim üyesi ve 12 öğretim elemanı alımı yapılacağını duyurdu.
” İstanbul Atlas Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’ nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. “

Başvuru Yeri ve Tarihleri

  • Başvuru Yeri: Hamidiye Mahallesi Anadolu Caddesi No:40 Kağıthane/İSTANBUL
  • Başvurular, ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde, Üniversitemiz İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’ na şahsen/posta yolu ile yapılabilir.
  • Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.
  • İlana başvuru ile ilgili belge / bilgilere Üniversitemizin www.atlas.edu.tr adresinden ulaşılabilir
İLAN BAŞLANGIÇ TARİHİ : 28.05.2020 İLAN BİTİŞ TARİHİ : 11.06.2020

 Öğretim Elemanı Alım İlanı

İstanbul Atlas Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul Ve Esaslar hakkında Yönetmelik’in İlgili Maddeleri Uyarınca “Öğretim Elemanı” Alınacaktır.”

Başvuru Sınav Takvimi ve Yeri

Duyuru Başvuru Tarihi : 28/05/2020 Son Başvuru Tarihi : 12/06/2020 Ön Değerleme Tarihi : 15/06/2020 Sınav Giriş Tarihi : 16/06/2020 Sonuç Açıklama Tarihi : 17/06/2020 Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi : www.atlas.edu.tr Başvuru Yeri : Hamidiye Mahallesi Anadolu Caddesi No:40 Kağıthane/İSTANBUL
  • Başvurular, ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde, Üniversitemiz İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’ na şahsen/posta yolu ile yapılabilir.
  • Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.
  • İlana başvuru ile ilgili belge / bilgilere üniversitemizin www.atlas.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
Resmi Gazete
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

15 + 8 =