İstanbul Atlas Üniversitesi 6 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
774

İstanbul Atlas Üniversitesi akademisyen alım ilanı yayımladı.

İstanbul Atlas Üniversitesi, çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 6 öğretim üyesi alınacağı ile alakalı ilanı 1 Şubat 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İstanbul Atlas Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanında toplamda 3 Doktor Öğretim Üyesi, 1 Doçent ve 2 Profesör alımı yapılacağını duyurdu.
İstanbul Atlas Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’ nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.”
İlanda İstanbul Atlas Üniversitesi akademik personel olarak alım yapılacak fakülte / enstitü ve bölümler / ana bilim dalları aşağıda belirtmiştir: 
  • Tıp Fakültesi: Cerrahi Tıp Bilimleri; Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Anezteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamış olmak niteliklerine sahip 1 Dr. Öğretim Üyesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon ana bilim dalına, Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Beyin ve Sinir Cerrahisi alanında doçentlik unvanına sahip olmak niteliklerine sahip 1 Doç. Dr Beyin ve Sinir Cerrahisi ana bilim dalına, Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Genel Cerrahi alanında doçentlik unvanına sahip olmak niteliklerine sahip 1 Profesör Genel Cerrahi ana bilim dalına, Tıp Fakültesi mezunu olmak ve Üroloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamış olmak niteliklerine sahip 1 Dr. Öğr. Üyesi Üroloji ana bilim dalları,
  • Diş Hekimliği Fakültesi: Klinik Bilimler Bölümü; Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olup, Protetik Diş Tedavisi anabilim dalından Doçentlik unvanına sahip olmak niteliklerinde 1 Profesör Protetik Diş Tedavisi ana bilim dalına,
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi: Ergoterapi; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Ergoterapi bölümlerinden birinde lisans mezunu olmak ve Ergoterapi alanında doktora eğitimini tamamlamış olmak  niteliklerine sahip bir 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacaktır.

Başvuru  Tarihleri, Yeri ve  Şartları

  • İlk Başvuru Tarihi : 01.02.2021
  • Son Başvuru Tarihi : 15.02.2021
  • Başvuru Yeri: Hamidiye Mah., Anadolu Cad., No: 40/2 Kağıthane/İSTANBUL / 444 34 39
  • Başvurular, Üniversitemiz İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’ na şahsen/posta yolu ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek için tıklayınız 
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18 − 7 =