İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

0
75

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi akademik kadro ilanı yayımladı.

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi, Eğitim Bilimleri 1 ve Temel Eğitim Bölümüne 1 olmak üzere toplamda 2 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı ile ilgili ilanı 20 Nisan 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlandı.

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi akademik kadro ilanında 2 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapacağını duyurdu. “İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI “2547 Sayılı Kanun” ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ile “İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atama ve Yükseltme Kriterleri”nin ilgili maddeleri uyarınca Üniversitemizin aşağıda belirtilen anabilim dallarına devamlı statüde çalıştırılmak üzere öğretim üyesi alınacaktır. ”

İstenilen Belgeler:

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna atanmak isteyen adayların dilekçesi ile birlikte
  1.  İki (2) adet vesikalık fotoğrafını
  2. YÖK formatlı güncel özgeçmişini
  3. Nüfus cüzdanı suretini,
  4. Adli sicil kaydı,
  5. Noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgelerinin örneklerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren bir (1) adet basılı dosyasını ve dört (4) adet dijital (USB) kopyasını Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmesi gerekmektedir.
  • Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin kabul edilmiş olması şarttır.

Başvuru Tarihleri:

Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup başvuruların 04.05.2020 Pazartesi mesai bitimine yapılması gerekmektedir. İlk Başvuru Tarihi : 20.04.2020 Son Başvuru Tarihi : 4.05.2020
Başvuru Adresi:
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı / Elmalıkent Mah. Elmalıkent Cad. No: 4 34764 Ümraniye /İstanbul
Resmi Gazete İlanı
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

4 + fifteen =