İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Akademik Personel İlanı

0
492

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi akademik personel alım ilanı yayımladı.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, çeşitli fakülte ve bölümlerinin akademik personel kadrolarına toplamda 1 öğretim üyesi alınacağın ile alakalı ilanı 8 Haziran 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi akademik personel ilanında toplamda 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanununun 23. maddesi, 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanmış olan “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Atanma koşullarını düzenleyen 4-7. maddeleri hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile İ.D. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’ne tam gün statüde çalışacak öğretim üyesi alınacaktır.  “
İlanda  İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi alım yapılacak kadroyu aşağıda belirtmiştir:
FAKÜLTE: İşletme Fakültesi
BÖLÜM: İşletme Bölümü
AKADEMİK ÜNVANI: Doktor Öğretim Üyesi
ALINACAK AKADEMİSYEN SAYISI: 1
  • Finans alanında doktora diplomasına sahip olmak, Risk Sermayesi, Özel Sermaye, Şirket Satın almaları ve Birleşmeleri gibi konularda araştırmalar yapmak, belirtilen ve benzeri finans konularında lisans ve lisansüstü düzeyde dersler verme deneyimine sahip olmak, ve araştırma ve yayın yapma potansiyeli yüksek olmak niteliklerine sahip olmalıdır.

Başvuru için İstenen Belgeler:

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, ilgili kadroya başvuru dilekçeleri ile birlikte:
  1. Noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi,
  2. Nüfus cüzdanı, askerlik belgesi, iki adet fotoğraf,
  3. Özgeçmiş, ulusal ve uluslararası akademik dergi ve/veya kitaplarda yayımlanmış bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 4 takım dosyayı son başvuru tarihine kadar Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanlığına şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim etmeleri gereklidir. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler İşletme Fakültesi Dekanlığından öğrenilebilir.

 Başvuru Tarihleri 

  • Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür.
Başvuru Takvimi:
İlk Başvuru Tarihi : 08.06.2020
Son Başvuru Tarihi : 22.06.2020
BAŞVURU ADRESİ:  İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanlığı 06800, Bilkent Ankara
İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek için tıklayınız 
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

7 + four =