İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 1 Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
901

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi akademik kadro alım ilanı yayımladı.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına Doktor Öğretim Üyesi alınacağı ile alakalı ilanı 28 Ağustos 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi akademik kadro ilanında 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
“İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanununun 23. maddesi, 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanmış olan “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Atanma koşullarını düzenleyen 4-7. maddeleri hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile İ.D. Bilkent Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’ne tam gün statüde çalışacak öğretim üyesi alınacaktır”
İlanda İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi bünyesine Doktor Öğretim Üyesi olarak alım yapılacak fakülte / enstitü ve bölümler / ana bilim dalları aşağıda belirtmiştir: 
  • İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi: İktisat Bölümü
  • ÖZEL KOŞULLAR : İktisat alanında doktora diplomasına sahip olmak, İktisat alanında yüksek lisans ve lisans diplomasına sahip olmak, doktora sonrası çalışmalarda bulunmuş olmak, Ekonomi politik ve eşleştirme konusunda araştırmalar yapmış olmak, Mikroiktisat alanında araştırma ve yayın yapmış olmak.

İstenilen Belgeler:

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, ilgili kadroya başvuru dilekçeleri ile birlikte:
  1. Noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi,
  2. Nüfus cüzdanı, askerlik belgesi, iki adet fotoğraf,
  3. Özgeçmiş, ulusal ve uluslararası akademik dergi ve/veya kitaplarda yayımlanmış bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 4 takım dosyayı, bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Bilkent Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanlığına şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim etmeleri gereklidir. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanlığından öğrenilebilir.
  • BAŞVURU ADRESİ : İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanlığı 06800, Bilkent Ankara

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

2 × 5 =