İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 1 Doçent Alımı Yapacak!

0
957

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi akademik kadro alım ilanı yayımladı.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına Doçent alınacağı ile alakalı ilanı 21 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi akademik kadro ilanında 1 Doçent alımı yapılacağını duyurdu.
“İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanununun 23. maddesi, 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanmış olan “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin Doçent Kadrolarına Atanma koşullarını düzenleyen 8-11. maddeleri hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile İ.D. Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’ne tam gün statüde çalışacak öğretim üyesi alınacaktır. “
İlanda İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi bünyesine Doktor Öğretim Üyesi olarak alım yapılacak fakülte / enstitü ve bölümler / ana bilim dalları aşağıda belirtmiştir: 
  • Mühendislik Fakültesi: Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’ne bilgisayar mühendisliği alanında doktora derecesine sahip olmak, Bilgisayar Mühendisliği’nin biyoinformatik algoritmaların tasarımı, analizi ve donanım tabanlı hızlandırılması alanlarında araştırma yapıyor olmak. Yurt dışında araştırma deneyimine sahip olmak. Araştırmalarıyla belirtilen alanlarda uluslararası düzeyde katkı yapmış olmak, araştırmalarını saygın bilimsel dergilerde ve konferanslarda yayınlamış olmak ve çalışmalarına yüksek sayıda atıf almış olmak niteliklerine sahip 1 Doçent alımı yapılacaktır.

İstenilen Belgeler:

Doçent kadrosuna başvuracakların, ilgili kadroya başvuru dilekçeleri ile birlikte:
  1. Noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi,
  2. Nüfus cüzdanı, askerlik belgesi, iki adet fotoğraf,
  3. Öz geçmiş, ulusal ve uluslararası akademik dergi ve/veya kitaplarda yayımlanmış bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 4 takım dosyayı, bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığına şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim etmeleri gereklidir. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.
  4. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler Mühendislik Fakültesi Dekanlığından öğrenilebilir.
  • BAŞVURU ADRESİ : İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı 06800, Bilkent Ankara

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

seventeen − 14 =