Gazi Üniversitesi 6 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

0
1017

Gazi Üniversitesi 6 sözleşmeli sağlık personeli alınacağı ile alakalı ilanı 15 Mart 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Gazi Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alım ilanında lisans mezunu 4 Hemşire, 1 Sağlık Teknikeri, 1 Diğer Sağlık Personeli alımı yapılacağını duyurdu.
SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNU’NUN 4/B MADDESİ) ALIM İLANI Üniversitemiz Hastanesi Başhekimliğinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’da Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 6 adet Sözleşmeli Personel alınacaktır.

Başvuru Şekli, Yeri ve Zamanı

 • Adayların http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.
 • Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecektir.
 • Adayların öğrenim durumları Yükseköğretim Bilgi Sistemi web servislerinden alınacaktır ve başvuru yapılan pozisyonda yer alan öğrenim programları ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.
 • Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri üzerinden alınmaktadır. Ayrıca başvuru yapılan pozisyonda belirlenen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleştirilmeyecektir.
 • Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösteren belgenin (Kaşe ve Islak imza ile onaylanmış hizmet belgesi) taranarak sisteme yüklenmesi istenecektir.
 • Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kontrolü amacıyla https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmetdokumu adresinden alınan barkodlu belgenin indirilerek sisteme yüklenmesi gerekecektir.
 • Sertifika istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyon için istenen sertifikalar taranarak sisteme yüklenecektir.
 • Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra Personel Daire Başkanlığı personelleri başvuru evraklarının online olarak ön kontrolünü yapacaktır. Eğer eksik ve/veya yanlış belge yüklenme durumu varsa üniversite başvuruyu kabul etmez.
 • Başvurularım ekranından adayların başvurularının onaylanıp onaylanmadığını takip etmeleri gerekmektedir.
 • Başvurularım ekranında üniversitenin başvuruyu kabul ettiğine dair ibare bulunmuyorsa hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 • Reddedilen başvuru sahipleri eksik evrakları ilan süresi içinde tamamlamaları halinde tekrar başvuru yapabileceklerdir.
 • Başvuru işlemleri 15.03.2021 – 29.03.2021 tarihleri arasında yapılabilecektir.
İLETİŞİM: İlan ile alakalı sorular için: Neslihan ŞAHİN – [email protected] Başvuru sistemi ile ilgili teknik destek için: Özgür İNAN – [email protected]

İlan içeriğindeki diğer tüm detayları incelemek için tıklayınız 
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

3 × 3 =