Eskişehir Teknik Üniversitesi 2 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

0
1160

Eskişehir Teknik Üniversitesi akademisyen alım ilanı yayımladı.

Eskişehir Teknik Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 2 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 24 Eylül 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Eskişehir Teknik Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanında 1 Profesör ve 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
“Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlerin aşağıda belirtilen açık olan Profesör ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23. ve 26. maddeleri, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki genel şartları ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin ilgili maddeleri ile “Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanma Yönergesi” uyarınca Profesör ve Doktor Öğretim Üyesi alınacaktır. “
İlanda yer alan Eskişehir Teknik Üniversitesi ve üniversiteye alım yapılacak öğretim üyesi kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
  • Spor Bilimleri Fakültesi: Rekreasyon Bölümü
  • Porsuk Meslek Yüksekokulu: Elektrik ve Enerji Bölümü

İstenilen Belgeler

  • Profesör ve doktor öğretim üyesi adaylarının dilekçelerine (Profesör kadrosuna başvuranlar başlıca araştırma eserini dilekçelerinde belirteceklerdir.)
  • 2 adet fotoğraf,
  • Öz geçmiş,
  • Öğrenim belgesi,
  • Askerlik durumlarını gösteren belge ile birlikte Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin; profesör adayları için 14. maddede yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 6 adet dosyayı ve doktor öğretim üyesi adayları için 6. maddede yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı elektronik ortamda (flash bellek veya CD içerisinde) ekleyerek,
  • İlanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde “Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İki Eylül Kampüsü – ESKİŞEHİR” adresine ‘şahsen’ teslim etmeleri gerekmektedir.
  • İlan hakkındaki gerekli bilgilere, Rektörlük Personel Daire Başkanlığından ya da http://www.eskisehir.edu.tr internet adresimizin
İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

11 + eight =