Düzce Üniversitesi 7 Öğretim Elemanı Alımı Yapacak!

0
917

Düzce Üniversitesi öncelikli alan öğretim elemanı ile öğretim elemanı alım ilanı yayımladı.

Düzce Üniversitesi, çeşitli fakülte / enstitü ve bölüm / ana bilim dallarına 7 öğretim elemanı alınacağı ile alakalı ilanı 14 Aralık 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Düzce Üniversitesi yayımladığı öğretim üyesi alımı ilanıyla toplamda 4 öncelikli alan Araştırma Görevlisi ile  2 Araştırma Görevlisi ve 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.
“Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖNCELİKLİ ALAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALIM İLANI Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, 657 sayılı Kanunun, Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ve Öncelikli Alanlardaki Araştırma Görevlisi Kadrolarına Atananların Lisansüstü Eğitimleri ile Diğer Hususlara İlişkin Usul ve Esaslar’ın ilgili maddelerine göre araştırma görevlisi alınacaktır. “
İlanda Düzce Üniversitesi öncelikli alan öğretim elemanı olarak alım yapılacak fakülte / enstitü ve bölümler / ana bilim dalları aşağıda belirtmiştir: 
 • Orman Fakültesi: Orman Mühendisliği
 • Fen Edebiyat: Kimya
 • Ziraat Fakültesi: Tarla Bitkileri

Başvuru Şartları, Tarihleri ve İstenilen Belgeler:

 1. Başvuru Tarihleri: 14.12.2020 – 28.12.2020 tarihleri arasındadır.
 2. Başvurular ilana çıkılan birimlere şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve yanlış birime gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir.
 3. Ön Değerlendirme Sonuçları 30.12.2020 tarihinde www.personel.duzce.edu.tr internet sitesinden duyurulacaktır.
 4. Giriş Sınavları (Sözlü Sınav) 06.01.2021 tarihinde saat 14:00‘de başvurulan birimlerde yapılacaktır. Sonuçlar 08.01.2021 tarihinde www.personel.duzce.edu.tr internet sitesinden duyurulacaktır.
 5. Başvuru için gereken evraklar; -Dilekçe (www.personel.duzce.edu.tr adresinden ulaşabilir.) -Lisans mezuniyet belgesinin e-Devlet çıktısı ve Lisans transkriptinin fotokopisi -Doktora öğrencilik belgesinin e-Devlet çıktısı. -ALES ve Yabancı Dil Sonuç Belgesi (Bilgisayar çıktısı) NOT: Yabancı ülkelerdeki yükseköğretim kuruluşlarından mezun olan adayların denklik belgelerini de sunması gerekmektedir.
 6. Adaylar, tek kadro için başvuruda bulunabilirler.

Düzce Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

“Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, 657 sayılı Kanunun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili maddelerine göre öğretim elemanı alınacaktır.”
İlanda Düzce Üniversitesi öğretim elemanı olarak alım yapılacak fakülte / enstitü ve bölümler / ana bilim dalları aşağıda belirtmiştir: 
 • İlahiyat Fakültesi: İslam Tarihi ve Sanatları
 • Orman Fakültesi: Peyzaj Mimarlığı
 • Çilimli Meslek Yüksekokulu: Bitkisel ve Hayvansal Üretim

Başvuru Şartları, Tarihleri ve İstenilen Belgeler:

 1. Başvuru Tarihleri: 14.12.2020 – 28.12.2020 tarihleri arasındadır.
 2. Başvurular ilana çıkılan akademik birimlere şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve yanlış birime gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir.
 3. Ön Değerlendirme Sonuçları 30.12.2020 tarihinde www.personel.duzce.edu.tr internet sitesinden duyurulacaktır.
 4. Giriş Sınavları 06.01.2021 tarihinde saat 14:00‘de başvurulan birimlerde yapılacaktır. Sonuçlar 08.01.2021 tarihinde www.personel.duzce.edu.tr internet sitesinden duyurulacaktır.
 5. Başvuru için gereken evraklar; – Dilekçe (www.personel.duzce.edu.tr adresinden ulaşabilir.) – Lisans mezuniyet belgesinin e-Devlet çıktısı ve Lisans transkriptinin fotokopisi – İlan şartlarında var ise yüksek lisans/doktora mezuniyet/öğrencilik belgesinin e-Devlet çıktısı – İlan şartlarında var ise deneyim belgesi – İlan şartlarında var ise usta öğreticilik belgesi/sertifika vb. evraklar. – ALES ve Yabancı Dil Sonuç Belgesi (Bilgisayar çıktısı) NOT: Yabancı ülkelerdeki yükseköğretim kuruluşlarından mezun olan adayların denklik belgelerini de sunması gerekmektedir.
 6. Adaylar, tek kadro için başvuruda bulunabilirler.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek için tıklayınız 
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

18 − 14 =