Düzce Üniversitesi 13 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
828

Düzce Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı yayımladı.

Düzce Üniversitesi, çeşitli fakülte / enstitü ve bölüm / ana bilim dallarına 13 öğretim üyesi alınacağı ile alakalı ilanı 9 Aralık 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Düzce Üniversitesi yayımladığı öğretim üyesi alımı ilanıyla toplamda 7 Doktor Öğretim Üyesi, 3 Doçent ve 3 Profesör alımı yapılacağını duyurdu.
“Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Ek Koşulları’nın ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.”
İlanda Düzce Üniversitesi öğretim üyesi olarak alım yapılacak fakülte / enstitü ve bölümler / ana bilim dalları aşağıda belirtmiştir: 
 • Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi: İktisat
 • Fen Edebiyat Fakültesi: Psikoloji
 • İlahiyat Fakültesi: Temel İslam Bilimleri Bölümü
 • Orman Fakültesi: Peyzaj Mimarlığı
 • Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi: Resim
 • Spor Bilimleri Fakültesi: Spor Yöneticiliği
 • Tıp Fakültesi: Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü

İstenilen Belgeler:

 1. Islak İmzalı Başvuru Dilekçesi (Formu)
 2. Aday etkinlik puan listesi (Islak İmzalı) (Doçent ve Profesör Adayları tarafından toplam puanı ve son 5 yılda alınan puanı gösterecek şekilde 2 ayrı liste düzenlenecektir.)
 3. Diplomaların E-DEVLET çıktıları veya Noter Onaylı Fotokopileri (Üniversitemiz personeli Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik Belgelerinin aslı gibidir onayını görev yaptıkları birimlerin Fakülte Sekreterlerine yaptıracaklardır. Üniversitemiz dışından başvuru yapan adaylar aslı gibidir onayını Noterde veya evrakların asıllarını ve fotokopilerini yanlarında getirmek suretiyle; Profesör ve Doçent adayları Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’nda, Doktor Öğretim Üyesi adayları ise başvurdukları birimlerde yaptıracaklardır. ) NOT: Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından verilen denklik belgelerinin de başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.
 4. Yabancı dil sınavı sonuç belgesi.
 5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve e – Devletten alınan adli sicil kaydı.
 6. CD (Doktor Öğretim Üyesi ve Doçent kadrosu başvuruları için 4 (Dört), Profesör kadrosu başvuruları için 6 (altı) adet) CD İçerikleri;
  1. Dilekçenin imzalanıp taratılmış hali.
  2. Özgeçmiş
  3. Aday Etkinlik Puan Listesi’nin imzalanıp taratılmış hali ve excel formatı.
  4. Düzce Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltime ve Atama Ek Koşulları
  5. Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği
  6. Diplomaların Taratılmış Hali (CD içerisindeki diplomaların “Aslı Gibidir” yapılması zorunlu değildir. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik Belgeleri)
  7. Bilimsel Çalışmalar
  8. İlan Metni

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek için tıklayınız 
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

fifteen + 8 =