Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

0
414

Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli personeli alım ilanı yayımlandı.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nin 22 Nisan 2020 tarihinde resmi gazetede yayımladığı ilana göre 32 Hemşire ve 7 Sağlık Teknikeri ile toplamda 39 Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı yapılacağını duyurdu.

Dokuz Eylül Üniversitesi 39 Sözleşmeli Sağlık Personeli alacak.

” Üniversitemiz Hastanesinde giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden (32 Hemşire ve 7 Sağlık Teknikeri) karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararına ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan ‘Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2 nci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır”

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR

Genel Şartlar:
 • Başvuruda bulunacakların; 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması,
 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,
 • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması,
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.
 • Adayların başvuruları ilanın yayımlandığı tarih itibariyle 15 gün süreyle Kurumumuza ait (https://www.deu.edu.tr) web adresinden kabul edilecektir. Başvuru formunu hatalı dolduran ya da eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kesinlikle kabul edilmeyecektir.
 • Başvuru sonuçları KPSS Puan sıralamasına göre yapılacak olup, asil liste ve 3 katı yedek olmak üzere son başvuru tarihinden itibaren 5 iş günü içinde https://www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır.
 • Müracaatlar sonunda adayların beyan ettikleri belge ve bilgilerde tereddüt olması durumunda ilgili kurumlardan teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümler doğrultusunda işlem yapılacaktır.
 • Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri vb. bilgiler https://www.deu.edu.tr web adresinden duyurulacaktır. Adaylara ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır.
 • Atanmaya hak kazanan personellerden, görevinin niteliklerini uygun yürütülmesi açısından Sağlık durumlarına ilişkin olarak yazılı beyanları ve sağlık kurulu raporu talep edilecektir.

Başvuru İşlemleri:

 • Adaylar öncelikle “https://www.deu.edu.tr” adresinde yer alan duyurular kısmında yer alacak online başvuru sayfasına giriş yaparak “İş Başvuru Formu” nda yer alan bilgileri dolduracak, talep edilen diğer belgeleri ilgili alanlara yükleyip “Kaydet” tuşuna basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır.
 • Adaylar başvuru formunda seçtikleri unvan için ilan kodu belirterek başvuru yapacaklardır. İlan kodu boş bırakılmayacaktır.
Sisteme Yüklenmesi İstenilen Belgeler:
 1. Başvuru Formu (web sitemizden doldurulacaktır)
 2. Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi (e-devletten alınabilir)
 3. Fotoğraf (1 Adet)
 4. KPSS Sonuç Belgesi
 5. Kimlik Fotokopisi
 6. Sağlık Teknikeri (Radyoloji) için istenilen diğer mesleki belgeler.
 • Müracaatlar, bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz web sayfasından “https://www.deu.edu.tr” online başvuru şeklinde yapılacaktır.
 • Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Başvuru Tarihi : 22/04/2020 Son Başvuru Tarihi : 06/05/2020
Detaylı Bilgi İçin: Adres: D.E.Ü. Hastanesi Başhekimlik Binası Zemin Kat İnciraltı / İZMİR Tel: (0232) 412 23 20
Resmi Gazete İlanı
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

three × two =