Doğuş Üniversitesi 1 Öğretim Üyesi Alım Yapacak!

0
179

Doğuş Üniversitesi öğretim üyesi alımı yapılacağını duyurdu.

Doğuş Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 1 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 6 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Doğuş Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
Doğuş Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Fakülte Bölüm ve Anabilim Dallarına 2547 sayılı Kanunun 23. Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Öğretim Üyeleri alınacaktır ”
İlanda yer alan Doğuş Üniversitesi alım yapılacak akademik personel kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Mühendislik Fakültesi: Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümüne Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Optoelektronik, Fotonik, Nanoelektronik konularında doktora yapmış olmak niteliklerine sahip 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacaktır.

İstenilen Belgeler:

  • Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların YÖK Formatlı öz geçmişini, lisans, yüksek lisans, doktora belgesini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren 4 adet Flash bellek veya CD’yi dilekçe ekinde ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde 20.01.2021 Çarşamba günü saat 16:00’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Fakülte Dekanlığına başvurmaları gerekmektedir

Başvuru Yöntemi ve Tarihleri

  • Kadrolara başvuracak adayların yukarıda belirtilen evraklarıyla beraber https://www.dogus.edu.tr/docs/default- source/dokumanlar/akademik-yukseltme-ve-atamayonergesi.pdf ?sfvrsn=209a99a3_2 linkinde Ek1’de yer alan puanlama tablosunu doldurarak teslim etmeleri gerekmektedir.
  • Yurt dışından alınmış diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
  • Kargo veya postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Başvuru evraklarının son başvuru zamanı olan 20.01.2021 Çarşamba günü saat 16:00’a kadar Rektörlük ya da ilgili dekanlığa ulaştırılmış olması gerekmektedir.
BAŞVURU ADRESİ: Mühendislik Fakültesi Dekanlığı – Çengelköy Yerleşkesi:  Bahçelievler Mah. Bosna Bul. No: 140 34680 Çengelköy-Üsküdar/ İstanbul Tel: 444 79 97 /www.dogus.edu.tr

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

eighteen − six =