Demiroğlu Bilim Üniversitesi 3 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

0
1283

Demiroğlu Bilim Üniversitesi öğretim üyesi alımı yapılacağını duyurdu.

Demiroğlu Bilim Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 3 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 24 Kasım 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Demiroğlu Bilim Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 2 Doktor Öğretim Üyesi ve 1 Doçent alımı yapılacağını duyurdu.
Demiroğlu Bilim Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Öğretim Üyesi alınacaktır. “
İlanda yer alan Demiroğlu Bilim Üniversitesi alım yapılacak akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
  • Tıp Fakültesi: Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü

Genel Şartlar:

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

İstenilen Belgeler:

Doçent kadrosuna başvuracak adayların;
  • Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren 4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere Cad. No: 120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-181) teslim etmeleri gerekmektedir.
Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların;
  • Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, yayınlar, diploma ve uzmanlık belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 5 adet dosya ile birlikte şahsen Tıp Fakültesi Dekanlığı (Büyükdere Cad. No: 120/1 Esentepe-Şişliİstanbul Tel: (212) 275 75 83)’na teslim etmeleri gerekmektedir
Başvuru Tarihleri
  • Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gündür.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

14 − eight =