Çağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayımladı

0
1134

Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi alım ilanı yayımladı.

Çağ Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 1 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 27 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Çağ Üniversitesi akademisyen alım ilanında 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
“Çağ Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara tam gün statüde çalışacak öğretim üyeleri alınacaktır. Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde, istenen belgelerle birlikte Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.”
İlanda yer alan Çağ Üniversitesi ve üniversiteye alım yapılacak öğretim üyesi kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi: Uluslararası İşletme Yönetimi

Başvuru Şartları ve İstenen Belgeler:

  1. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 adet basılı, 3 adet taşınabilir bellek (CD/flash bellek) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri:

  • Başvuru Adresi : Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Adana Mersin Karayolu Üzeri 33800 Yenice Tarsus/MERSİN
  • Başvuru Başlangıç Tarihi : 27.01.2021
  • Başvuru Bitiş Tarihi : 11.02.2021

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

10 − four =