Çağ Üniversitesi 2 Akademisyen Alımı Yapacak!

0
1047

Çağ Üniversitesi akademisyen alım ilanı yayımladı.

Çağ Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 1 öğretim üyesi ve 1 öğretim elemanı alımı ile alakalı ilanı 11 Aralık 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Çağ Üniversitesi akademisyen alım ilanında 1 Doktor Öğretim Üyesi ve 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.
“Çağ Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara tam gün statüde çalışacak öğretim üyeleri alınacaktır. Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde, istenen belgelerle birlikte Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. “
İlanda yer alan Çağ Üniversitesi ve üniversiteye alım yapılacak öğretim üyesi kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
 • Hukuk Fakültesi: Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku alanında uzman 1 Doktor Öğretim Üyesi

Başvuru Şartları ve İstenen Belgeler:

 1. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı öz geçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 adet basılı, 3 adet taşınabilir bellek (CD/flash bellek) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri:

 • Başvuru Adresi : Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Adana Mersin Karayolu Üzeri 33800 Yenice Tarsus MERSİN
 • Başvuru Başlangıç Tarihi : 11.12.2020
 • Başvuru Bitiş Tarihi : 26.12.2020

Öğretim Elemanı Alım İlanı

Çağ Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununu ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara tam gün statüde çalışacak öğretim elemanları alınacaktır.”
İlanda yer alan Çağ Üniversitesi ve üniversiteye alım yapılacak öğretim elemanı kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
 • Meslek Yüksekokulu: Sosyal Hizmetler Bölümü

İSTENEN BELGELER

 1. Çağ Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben yazılmış, başvurulan kadroyu ve iletişim bilgilerini içeren ıslak imzalı başvuru dilekçesi,
 2. YÖK formatlı özgeçmiş.
 3. Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 4. 2 adet fotoğraf
 5. Adli sicil kaydı belgesi
 6. Lisans /Yüksek Lisans /Doktora Diploması (Diploma Yurt Dışından Alınmış İse YÖK Denklik Belgesi)
 7. Lisans transkripti
 8. ALES belgesi
Başvuru Tarihleri
 • Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde, istenen belgelerle birlikte Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.
 • Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

four × 3 =