Çağ Üniversitesi 1 Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
1073

Çağ Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi alım ilanı yayımladı.

Çağ Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 1 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 13 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Çağ Üniversitesi akademisyen alım ilanında 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
“Çağ Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALINACAKTIR Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara tam gün statüde çalışacak öğretim üyeleri alınacaktır. Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde, istenen belgelerle birlikte Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.”
İlanda yer alan Çağ Üniversitesi ve üniversiteye alım yapılacak öğretim üyesi kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
  • Hukuk Fakültesi: Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku alanında uzman 1 Doktor Öğretim Üyesi

Başvuru Şartları ve İstenen Belgeler:

  1. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı öz geçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 adet basılı, 3 adet taşınabilir bellek (CD/flash bellek) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri:

  • Başvuru Adresi : Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Adana Mersin Karayolu Üzeri 33800 Yenice Tarsus MERSİN
  • Başvuru Başlangıç Tarihi : 13.01.2021
  • Başvuru Bitiş Tarihi : 28.01.2021

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

10 − 5 =