Beykoz Üniversitesi 4 Doktor Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
977

Beykoz Üniversitesi akademik kadro alım ilanı yayımladı.

Beykoz Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 4 öğretim üyesi alınacağı ile alakalı ilanı 25 Ocak 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Beykoz Üniversitesi bünyesine akademisyen olarak 4 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
Beykoz Üniversitesi Rektörlüğünden: DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI Üniversitemiz çeşitli bölümlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre doktor öğretim üyeleri alınacaktır.”
İlanda yer alan Beykoz Üniversitesi ve üniversiteye alım yapılacak akademisyen kadroları için ilgili kadroyu içeren fakülteler aşağıda iletilmiştir:
 • Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi: Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
 • Sosyal Bilimler Fakültesi: Psikoloji
* Yükseköğretim Kurulunca yayımlanan, “Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik” gereğince belirlenen, İngilizce dilinde ders verebilme yeterliliğine sahip olmak koşulu aranmaktadır.

Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Başvuru Şartları 

 1. Adayın başvurduğu kadroyu belirten ve tüm iletişim bilgilerini içeren dilekçe.
 2. Öz geçmiş (YÖK formatında).
 3. Adli Sicil Kaydı.
 4. İngilizce bölümlere başvurularda Yabancı Dil Belgesi.
 5. 2 adet fotoğraf.
 6. Nüfus cüzdanı sureti.
 7. Diplomalarının fotokopisi (lisans, yüksek lisans ve doktora).
 8. Kamu hizmetinde bulunanlar için hizmet belgesi.
 9. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış denklik belgesi
 10. Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren Pdf formatında hazırlanmış CD/taşınabilir bellek.
 11. İlgili kadroya başvuran adayların yukarıdaki belgeleri içeren dosyaları 1 (bir) takım olarak dosya ve 4 (dört) takım olarak Pdf formatında hazırlanmış olan CD/taşınabilir bellek ile ilanın Resmî Gazete’de yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.
 12. Başvurular, Beykoz Üniversitesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Adresi:

 • Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular için gerekli bilgi, belge ve başvuru şartlarına ayrıca www.ilan.gov.tr insan kaynakları kategorisinden veya www.beykoz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
 • Adres: Beykoz Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü Orhan Veli Kanık Caddesi No: 114, 34810 Kavacık, Beykoz, İSTANBUL Tel: 216 912 22 52

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

9 − 7 =