Beykent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı

0
490

Beykent Üniversitesi akademik kadro ilanı yayımladı.

Beykent  Üniversitesi Meslek Yüksekokulu , Radyoterapi Bölümü’ne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacağı ile ilgili ilan 3 Nisan 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlandı.

Beykent Üniversitesi Akademik Kadro İlanı.
Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemizin aşağıda belirtilen Yüksekokul programlarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca, 1 Öğretim Görevlisi alınacaktır.
Üniversite tarafından açılan Öğretim Elemanı kadrosuna,Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü’ne Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri alanlarının birinden en az tezli yüksek lisans mezunu olmak niteliklerine sahip. ALES Sayısal puanı en az 70 olan 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuruda  İstenilen Belgeler:

 1. Beykent Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben yazılmış, başvurulan kadroyu ve iletişim bilgilerini içeren ıslak imzalı başvuru dilekçesi,
 2. YÖK formatlı özgeçmiş.
 3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
 4. 2 Adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
 5. Adli Sicil Kaydı Belgesi
 6. Lisans /Yüksek Lisans /Doktora Diploması (Diploma Yurt Dışından Alınmış İse YÖK Denklik Belgesi)
 7. Lisans Transkript belgesinin aslı ya da onaylı örneği
 8. ALES Belgesi
 9. Yabancı Dil Belgesi
 10. ALES muafiyeti için, görev yapılan yükseköğretim kurumlarından alınacak hizmet belgesi ve atama olur yazısı.
 11. Öğrenci olanlardan Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi.
 12. Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge.
Ön değerlendirme ve nihai değerlendirme sonuçları Üniversitemizin www.beykent.edu.tr web adresinde yayınlanacak olup, bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır Başvuru ve Sınav Takvimi Duyuru Başlangıç Tarihi : 03.04.2020 Son Başvuru Tarihi : 17.04.2020 Ön Değerlendirme Sonuçlarının İlanı : 20.04.2020 Giriş Sınavı Tarihi : 22.04.2020 Nihai Değerlendirme : 24.04.2020 * Başvurular Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen ve/veya posta yoluyla yapılmalıdır. Süresi içerisinde yapılmayan ya da eksik belgeli başvurular işleme alınmayacak olup, posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar ulaşmış olması gerekmektedir. Postada yaşanan gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Adres:Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi 34093 Fatih/İstanbul
Resmi Gazete İlanı
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

two + 3 =