Beykent Üniversitesi 2 Profesör Alımı Yapacak!

0
1213

Beykent Üniversitesi akademisyen alım ilanı yayımladı.

Beykent Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 2 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 15 Eylül 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Beykent Üniversitesi bünyesine öğretim üyesi alım ilanında 2 Profesör alımı yapılacağını duyurdu.
“Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi ve Fen-Edebiyat Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 2 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır”
İlanda yer alan Beykent Üniversitesi bünyesinde açılan öğretim üyesi kadrosuna Profesör alımı yapılacak fakülte/bölüm – yüksekokul/program bilgileri aşağıda iletilmiştir.
  • Fen- Edebiyat Fakültesi: Tarih Bölümü
  • Mühendislik-Mimarlık Fakültesi: Kimya Mühendisliği Bölümü
Not: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni’ne https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/kvk-mevzuatuyarinca-akademik-personel-adayi- aydinlatma-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnine https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/ kvk-mevzuat-uyarinca-akademik-personel-adayi- acik-riza-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.

İstenen Belgeler:

  • Profesör kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde,
  • YÖK formatlı öz geçmiş,
  • Öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi,
  • Bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir
Başvuru Tarihleri: 
  • Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.
  • Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.
  • İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.
  • Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

twenty − ten =