Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 29 Akademik Personel Alacak!

0
550

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 29 Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi ve Öğretim Görevlisi/Araştırma Görevlisi alımı yapacak!

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 29 Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi ve Öğretim Görevlisi/Araştırma Görevlisi olarak akademik personel alacağımı yapacağını Resmi Gazete üzerinden duyurmuştur.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun’un ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların ilgili mevzuatta ve ilanda belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir. Ayrıca yurt dışından alınan diplomaların denkliğinin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı/Üniversitelerarası Kurul tarafından onaylanmış olması ve 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki tüm şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

İlanda belirtilen bilgiler kadro ilanına başvurmak için asgari koşul olup kadroya atanma hakkı sağlamaz. İdare uygun gördüğü takdirde ilanın her aşaması iptal edilebilir.

İlana başvuru için gerekli bilgi, belge ve açıklamalar Üniversitemizin http://www.bandirma.edu.tr internet adresinde yer almaktadır. Son başvuru tarihi ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi hükümleri uyarınca personel alınacaktır. Başvuracak adayların ilgili mevzuatta ve ilanda belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir. Başvuru için gerekli belgelere ve ayrıntılı bilgiye Üniversitemizin https://www.bandirma.edu.tr adresinden ulaşılabilir. İlanda belirtilen bilgiler kadro ilanına başvurmak için asgari koşul olup kadroya atanma hakkı sağlamaz.

Sınav ve Başvuru Tarihi

  • Başvuru Başlama Tarihi: 27.07.2020
  • Son Başvuru Tarihi: 10.08.2020
  • Ön Değerlendirme Sonuç İlan Tarihi: 24.08.2020
  • Giriş Sınavı Tarihi: 28.08.2020 (Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle tarihlerde değişiklik olması veya ertelenmesi durumunda Üniversitemiz internet sayfasında duyuru yapılacak olup adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.)
  • Sonuç Açıklama Tarihi: 02.09.2020
  • Başvuru Adresi: Kadro ilanının yapıldığı ilgili birimlere yapılacaktır.
  • Sonuçların ilan edileceği internet adresi: https://www.bandirma.edu.tr

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi alım yapılacak kadroyu aşağıda belirtmiştir:

Denizcilik Fakültesi: Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi ve Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümleri

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi: İşletme ve Maliye bölümleri

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi: Tarih ve Türk Dili Edebiyatı bölümleri

Diğer kadro detayları için tıklayınız.

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

eight + 2 =